יום שני, 19 במרץ 2012

Estee Lauder-Ideal light brush-on illuminator 07

אפתח בווידוי-אני משתמשת בקונסילר לעתים רחוקות. השקיות מתחת לעיניים (תוצאה של עייפות מתמדת ואינסופית) אינן כהות ולהשטיח אותן אי אפשר, לכן אני לא רואה בכך צורך. אבל.. כשיש אירוע או שהמצב מחמיר אני לפעמים ממשיכה את מריחת המייקאפ גם מתחת לעיניים. היה לי קונסילר של קליניק במשך כמה שנים בו השתמשתי במשורה, ורק לאחרונה זרקתיו. חיפשתי משהו שיאיר ויעיר קצת את העיניים ואם אפשר-יטשטש קצת את הנמשים. תכננתי בתחילה לקנות את הטוש אקלה של איב סן לורן והתלבטתי.
והנה, לאחרונה נתקלתי בפוסט המשובח של קורין וגיליתי שגם לאסתי לאודר יש טוש טשטוש-Ideal Light Brush-on Illuminator. המוצר עצמו סובל קצת מפיצול אישיות-על הטוש כתוב שזהו illuminator, ועל הקופסא הכחולה שלו כתוב בעברית אידיאל לייט קונסילר, וזה לא אותו הדבר. למעשה, הטוש רק מאיר ומבהיר, עקב אפקט החזרת האור שלו, אבל אינו משמש כקונסילר להסוואת כתמים.
ניסיתי בחנות אפריל והתאהבתי! מאחר ואני לא חובבת הבז'ים למיניהם אלא יותר וורודים, וגם רציתי צבע שיאיר את העיניים ולדעתי הוורוד עושה זאת טוב יותר עם עיניי הירוקות, הלכתי על מספר 07 שנקרא Soft pink.
מחיר: 170 ש"ח באפריל (לפני מבצעים-קניתי לפני שבוע ב-30% הנחה), 2.2 מ"ל.
ריח: מזכיר ריח של מייקאפ.
אריזה: דמויית טוש מדגיש של בית ספר, צבע זהוב-נחושתי בהיר עם כיתוב לבן. מראה יוקרתי. המכסה נסגר בטריקה חזקה וכך נמנע חמצון החומר. החומר יוצא החוצה ע"י סיבוב ראש הטוש. בפעם הראשונה הייתי צריכה לסובב די הרבה על מנת שייצא. הכמות לא יוצאת מדודה, לפעמים מספיק סיבוב אחד ולפעמים שניים. הצבע ורוד בהיר-פנינתי.
מרקם: מישחתי, דק ולא סמיך.
אופן השימוש: יש להניח מתחת לעפעף התחתון להבהרת צללית כהה ולתיקוני מייק אפ בכל איזור הפנים.
ההבטחה: כאמור, פיצול. האם מאיר או מטשטש? האם קונסילר או אילומינייטור? בכל אופן, החומר נמרח בקלות, נספג מהר ולכן יש לעבוד איתו בזריזות.
מבחן התוצאה: בתור אילומינייטור, עשה את העבודה. מאיר יפה את העיניים, נותן תוספת של ערנות לפנים. אין להשתמש בו כשמצלמים עם פלאש אחרת נראים כתמים לבנים מתחת לעיניים. בתור קונסילר-לא מסתיר. לכן לא אשתמש בו כקונסילר במקרה של פצעים או כתמים, למשל, אלא רק כמטרתו המקורית- טוש הארה. כדאי להחזיקו בתיק ולהשתמש בו במהלך היום, בעיקר אם זה יום ארוך.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...