יום שלישי, 29 במאי 2012

Kish and tell

אנחנו משפחה של קרניבורים (כן, זה השם לאוכלי בשר). לא חובבי גבינות במיוחד, רק בארוחת הערב. לכן חג שבועות לא עושה לנו את זה. אני רק שמחה על האפשרות ללבוש לבן.
אירחנו את המשפחה בערב החג, וניצלתי את העובדה שיש הרבה ידיים שנלחמות להחזיק את הקטנה, כדי ללבוש את השמלה התחרתית הלבנה שקניתי ב-C&A בפראג. קשה למצוא שימושים רבים לשמלה הזו, לחתונה אי אפשר כי היא לבנה, לאירוע בבוקר אי אפשר כי היא חגיגית מדי, אולי רק לאירועי ערב כמו בר-מצוות. חג שבועות מתאים בדיוק לכך-הרי יש ללבוש לבן (בשבועות הכל לבן: לילה לבן, לבוש לבן, מאכלים לבנים), ולכן לבשתי הכי לבן שאפשר. מכיוון שהשמלה מאוד שקופה ציוותתי לה טייץ לבן מתחרה גם כן (וגם כמחווה למדונה אהובתי), ולמען הקירבה לטבע הוספתי קצת ירוק-שרשרת מאי-ביי וסנדלים מגזית. האיפור עדין עד בלתי מורגש-צלליות מוזהבות וליפגלוס אפרסקי.
אכלנו פשטידות גבינתיות, פיצות שאהובי הכין בעצמו החל מהבצק ועד לתוספות, פסטה ברוטב שמנת ולקינוח-עוגות גבינה, בלינצ'ס גבינה, וגם רולים עם מילוי פטיסייר. בלי סטייקים!
הצטלמתי על רקע צמחיית החצר הפורחת בקיץ-בוגנוויליות ורודות וכתומות, מהן נושרים בקלילות עלים לקרקע, הגפן ממנה צומחים אשכולות ענבים.
הקיץ כבר כאן.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...