יום חמישי, 14 ביוני 2012

בשמלה אדומה (בלי שתי צמות)

מזה זמן רב אני זוממת ללבוש סוף סוף את השמלה שקיבלתי מאמה. האדמונית הזו תלויה לה על קולב חגיגי בארון מאז דצמבר וממתינה-למזג אויר קיצי, לאירוע מתאים.. והנה, ההזדמנות הזו הגיעה: בנו של בן דודי התחתן (בן דוד מדרגה שניה, נו), וזו סיבה מאוד טובה לחנוך את השמלה, וגם כמובן את השפתון האדום מספורה בו אני כמעט ולא משתמשת.
כשאני מוזמנת לאירוע אני אוהבת לתכנן מראש מה אלבש, מה אנעל, איך אתאבזר, באלו מוצרי איפור אשתמש ואיך וכמובן איך תיראה התסרוקת. כזאת אני. לכן מיד כשנודע לי על החתונה ידעתי שאלבש את השמלה ורציתי לצוות לה נעליים מוזהבות, או בעדיפות שניה-בצבע ניוד. חיפשתי, חיפשתי ושוב חיפשתי וידעתי שבאילת אגיע ל-Nine West, שם תמיד יש פתרונות כלבבי. ואכן לא שגיתי: מצאתי את הבייביז האלה ומיד נדלקתי: פיפ טואו לא פתוח מדי, צבע ניוד, מבריקות, עקב נוח, סוליה נעימה. עצם העובדה שהיו עליהם 30% הנחה, תורידו את המע"מ, קיבלתם 285 ש"ח במקום 440 או משהו כזה. שווה ביותר! וגם קיבלתי דוגמיות של הבושם החדש של החברה, על כך בפוסט אחר..
נעליים-Nine West
לק-Essence, Colour & Go, fame fatal, 61

חשקה נפשי בשרשרת מוזהבת שמצאתי אבל היה בלגן עם קסטרו אז ויתרתי. מאחר ולא היה לי זמן לחפש אופציה אחרת, השתמשתי במה שהיה בבית-שרשרת פנינים מ-Accessorize London. צירפתי עגילי פנינה נושנים וצמיד שקיבלתי מהוריו של אהובי לחתונה.
כך התאפרתי:
עיניים:
Mac-Paintpot, Painterly
בסיס-Urban Decay, Naked, Sin
מעליה-שוב מאותה הפאלטה-Half Baked
קצוות חיצוניים של העפעפיים-L'oreal,Color Infaillible, 027 Goldmine
קפל עליון של העיניים-Naked, Darkhorse
מתחת לגבות-Il Makiage, St. Moritz White
תיחום מתחת לעיניים-Il Makiage, Mocafino+Glitter eye pencil, Earth
מסקרה-Lancome, Hypnose Doll Eyes, So Black
טוש הארה-Estee Lauder, Ideal Light, Soft pink 07
פנים:
פריימר-Guerlain, Meteorites Perles
מייק אפ-Estee Lauder, Double Wear, Fresco 01
פודרה-Smashbox, Halo
סומק-Maybelline, Dream mousse blush, 04
ברונזר-Cargo, Echo beach 04
שפתיים:
עפרון שפתיים-Ga-de, 607
שפתון-Sephora Rouge, R04
רוב המוצרים בהם השתמשתי נסקרו בבלוג. מוזמנים להסתכל לפי התוויות (לא אוסיף לינקים לכולם כי זה ייקח שנה..). מה שלא סקרתי וחדש-יקבל סקירה בקרוב.וכאן אני בצעד תימני..
האיפור החזיק מעמד באופן מעולה כל הערב. כשחזרתי הביתה והסתכלתי במראה בזמן הסרתו ראיתי כמה הדאבל וור מעולה, דאם איט! וגם הפריימר של גרלן! גם הסומק לא זז, הצלליות די החזיקו, האודם עבר תחזוק בחתונה עצמה. בסה"כ נראה מעולה גם לאחר 7 שעות, חלקן בלחות של איזור השפלה. היה טוב!


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...