יום שני, 22 במאי 2017

מוצרי הגנה מהשמש של Avène

Avène הינו מותג דרמו קוסמטי שמוצאו בצרפת ואשר מוצריו מבוססים על מים טרמליים ממעיין Avène הידועים בסגולותיהם הרפאויות-הרגעה, ריכוך ורענון העור. לחברה סדרת מוצרים לניקוי וטיפוח של עור הפנים והגוף.
לכבוד בוא הקיץ התכנסנו כאן לבדוק את מוצרי ההגנה מהשמש של החברה: הם מתאימים לעור רגיש ומספקים הגנה מפני טווח רחב של קרני ה-UV ע"י שימוש בשילוב של תרכובת המגנה על העור מפני השמש, רכיבים המגינים על תאי העור מפני רדיקלים חופשיים ומים טרמליים המרגיעים את העור.

סדרת מוצרי ההגנה מהשמש כוללים קרם הגנה לעור יבש (+SPF30, SPF50), לעור רגיל עד שמן (+SPF50), ללא בישום (+SPF50) ומוצרי הגנה לילדים (+SPF50).

קיבלתי להתנסות שניים מהמוצרים:

Very high protection emulsion אמולסיה +SPF50 - קרם הגנה לעור רגיש רגיל עד מעורב. לא מכיל פראבן. נבדק דרמטולוגית. היפואלרגני. בעל תאריך תפוגה ברור על הקופסא וגם על השפופרת. 


מחיר: 159.9 ש"ח, 50 מ"ל.
אריזה: שפופרת עם משאבה לחיצה בקצה. כתוב שהיא לא חדירה לאוויר-מעולה נגד התייבשות הקרם (למקרה שהפקק יאבד). חבל שעל השפופרת עצמה אין טקסט בעברית אלא רק באנגלית וצרפתית.
ריח ומרקם: ריח עדין מאוד, פרחוני, אין ארומה כבדה של קרם הגנה וטוב שכך. המרקם קרמי סמיך.
הוראות שימוש: יש למרוח מריחה ראשונה לפני היציאה לשמש. מומלץ למרוח פעמיים ברציפות כדי ליצור שכבה נדיבה ואחידה של מקדם הגנה שתכסה את כל חלקי העור החשופים לשמש. יש להמרח כל שעתיים ומומלץ (ואני מחדדת-חובה!) להמרח שוב לאחר שחיה או כניסה למים, הזעה או יבוש במגבת.
ההבטחה: הגנה גבוהה במיוחד לעור עדין ורגיש, מכיל תכונות מרגיעות ונוגדות גירויים בעור.
מבחן התוצאה: כפי שאתם מכירים אותי, אני לא נחשפת לשמש באופן מכוון, כלומר לא הולכת לים/בריכה, אבל בכל יציאה מהבית ובעיקר בנהיגה החשיפה לשמש גבוהה מאוד, ולכן אני מתמרחת בבוקר לפני היציאה לעבודה. אגב, גם בימים שמשיים בחורף מומלץ למרוח קרם הגנה. הקרם של Avène סמיך אמנם אבל לאחר עיסויו לעור לא מרגישים כובד. חבל שהכמות קטנה מדי, בעיקר יחסית למחיר. הקרם עמד במשימה כמו שצריך, לא נוצרו כתמים או כוויות או סימני שמש עם היציאה לשמש. נספג די מהר והריח נעים. השימוש במשאבה מאוד נוח, וגודל הבקבוק מאפשר לזרוק אותו בתיק ולקחת לכל מקום, כי חשוב לחדש את המריחה במהלך היום. 

SPF 50+ Very high protection lotion for children - תחליב הגנה לילדים. הגנה גבוהה במיוחד לעור רגיש. ללא חומרי בישום. ללא פראבנים. מכיל מינימום של רכיבים ומסנני קרינה על מנת להפחית את הסיכון לעורם הרגיש של ילדים.

מחיר: 159.9 ש"ח, 100 מ"ל.
אריזה: שפופרת עם פתח צר בקצה.
ריח ומרקם: מאחר והתחליב לא מבושם-גם אין לו ריח. המרקם פחות סמיך מהקרם של הגדולים.
הוראות שימוש: כנ"ל.
ההבטחה: מרקם עשיר וקטיפתי מגן ומעניק לחות לעור יבש ועדין. מכיל תכונות מרגיעות ונוגדות גירויים בעור.
מבחן התוצאה: מרחתי את הקטנה לפני החזרות לטקס שבועות שנערכות בחצר בית הספר בשמש. לבריכה טרם הגיעה אבל גם זה יהיה. התחושה בעת המריחה ואחריה נעימה, לדבריה, והתחליב נספג מהר. התחליב עמד במשימה היטב והקטנה חזרה ללא אדמומיות או נמשים.

הצעה לחברה: תייצרו גם קרם הגנה בספריי, הרבה יותר נוח לילדים וגם למבוגרים. 

להשיג ברשתות הפארם ובקופות החולים.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...