יום שישי, 12 במאי 2017

בשמיים יפה התכלת

הצבע היפהפה הזה לא זוכה לתשומת לב רבה שלא בצדק: זהו צבע המסמל שלווה, טוהר ורוגע, משתלב יפה עם כל צבע כמעט, מאיר את עור הפנים ולא לחינם זהו צבעם של השמיים ביום יפה. בחרתי לייחד את הפוסט לצבע התכלת, כמובן בשילוב צבעים נוספים מתאימים. השילובים קלים לעיכול וכל אחת יכולה למצוא את עצמה בכל אאוטפיט.

אאוטפיט #1:
חולצת הפליסה נרכשה במכירה אצל אלינור אשכנזי יחד עם מכנסי הפסים המצויינים בכחול-נייבי ולבן (לינק), וגזרתה מעולה ומחביאת בטן. השרשראות-מתנות. סנדלים-Nine West. השילוב תכלת-כחול-לבן תמיד מנצח. הוספתי מעט צבע כסף עם השרשרת, הלק וטבעת סטייסמנט שלי מהתיכון.

אאוטפיט #2: 
חולצת תכלת מסטודיו פשה. היא נהדרת עם חצאית או מכנסיים בגזרה גבוהה מאחר ומסתיימת מעט אחרי הפופיק. יש לה גוון של גלידת סורבה וקצות השרוולים וגם הצווארון בצבע לבן. חצאית הפודרה מאי-ביי, בת חמש שנים+-. ממש מראשית ימי חצאיות הטול. החגורה חזרה לאופנה אז הוצאתי אותה מהאשפוז הממושך בארון-נרכשה לפני מס' שנים ברנואר. היא מתלפפת סביב המתניים ונקשרת מקדימה. סנדלי הניוד ה-הו-כה-נוחות של שני בר. השרשרת-מתנה מאחותי. 
זהו הלוק הכי פייתי-צבעים בהירים וטבעיים, בדים זורמים. וגם השמש השוקעת של בין הערביים מפזרת קרניה.אאוטפיט #3:
שילוב של תכלת ושחור: כאן התכלת נמצא ברגליים ונותן קיציות ללוק. חולצה שחורה שבחזיתה מעין רשת, נקנתה ב-Reserved בפראג, רשת טרנדית שאני צריכה לפגוש שוב, חצאית הפליסה (שוב פליסה!) נרכשה
ב-New Look בלונדון, השרשרת עם החישוק הכסוף נרכשה ב-Cos בלונדון והסנדלים מטופשופ. העקבים הכסופים מחמיאים לחישוק הכסוף בשרשרת. 
כבר התחדשת בתכלת?2 comments:

  1. אני מאוד אוהבת את הצבע תכלת אבל לצערי אין לי מספיק פריטים בצבע הזה. עשחת לי חשק להתחדש :-)

    השבמחק

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...