יום חמישי, 4 במאי 2017

תרחיץ פנים Acnil

מוצרי Acnil, המפותחים ומיוצרים ע"י חברת התרופות הישראלית Perrigo, מיועדים לטיפול בפצעונים ופגעי עור כמו אקנה. מוצרי הסדרה אינם מכילים מרכיבים מן החי ובתהליך ייצורם לא התבצעו ניסויים בבעלי חיים. אלו מוצרים טיפוליים נטולי שומן ומכילים רכיבים טבעיים וכן מרכיב פטנט ייחודי שהוכח מחקרית כמטפל בארבעת הגורמים לפצעונים: הפרשה מוגברת של חלב (sebum), נשירה לא תקינה של תאי עור מתים, התרבות חיידקים והתפתחות תהליך דלקתי. 
אקנה מופיע בעיקר אצל בעלי עור שמן ובעייתי, ולכן הטיפול בכך צריך לכלול מוצרים נטולי שומן.
לדברי החברה, מוצרי Acnil הם המומלצים ביותר ע"י רופאי העור, הילדים, המשפחה וכן הרוקחים בישראל. 
קיבלתי לסקירה את תרחיץ הפנים, הראשון מארבעת מוצרי הסדרה.
תרחיץ פנים טיפולי נטול שומן - לניקוי עמוק ולהסרת עודף שומנים - סבון פנים לניקוי יסודי, לטיפול מהיר ויעיל בפגמי העור, נטול שומן, מכיל רכיבים טבעיים להרגעת העור ולהחלקתו. מתאים במיוחד לעור נעורים ולעור שמן ובעייתי.
מחיר: 68 ש"ח, 150 מ"ל.
אריזה: שפופרת נוחה לשימוש.
ריח ומרקם: הריח עדין מאוד, פרחוני, מרגישים את הקמומיל, המרקם קרמי תחילה כשמוציאים מהשפופרת אך כשמוסיפים מים נעשה רך ומקציף.
הוראות השימוש: מומלץ לשימוש יומיומי בבוקר ובערב. לאחר שטיפת הפנים והצוואר במים פושרים יש להקציף את התרחיץ עם מעט מים ולעסות את העור.
ההבטחה: ניקוי יסודי, החלקת העור ומתן מראה בריא. מטפל בארבעת הגורמים לפגמי עור. מכיל רכיבים טבעיים כמו קמומיל להרגעת העור והחלקתו, הממליס להפחתת אדמומיות וגליצרין להעשרת העור בלחות. ממיס ומסיר עודפי שומנים בעור, מנקה את העור, מכווץ את הנקבוביות, נשטף בקלות.
מבחן התוצאה: מסרתי את התרחיץ למתבגרת בעלת פצעונים ואלו מסקנותיה לאחר שבועיים שימוש: התרחיץ מנקה את העור באופן יסודי, אחרי ששוטפים העור מעט נוקשה אבל ההרגשה נעלמת אחרי כמה דקות ואז העור נעים ורך. יש הפחתת אדמומיות מעטה, העור מרגיש פחות שומני במשך כל היום. מצב הפצעים השתפר. 
לתחושתי התרחיץ מעניק טיפול רפואי לא פולשני וזה יתרון לצעירים, לא חושבת שצריך בגיל ההתבגרות ללכת לרופאי עור או קוסמטיקאיות אם אפשר לטפל בפגמי עור עם מוצרים טבעיים.

ניתן להשיג בבתי מרקחת, רשתות הפארם וקופות החולים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...