יום רביעי, 19 במרץ 2014

Model's own

לא הכרתי את החברה הזו, Model's own, קודם לכן, אבל כשהייתי ב-Boots תפס את עיני הסטנד הגדול והצבעוני מלא הלקים היפהפיים הללו, והם גם לא עלו הרבה-5 פאונד בלבד-אז החלטתי לנסות.
Utopia - לק לכלות. כלומר, לכלות השמרניות ולא אלו שצובעות בצבעים זוהרים. זה בדיוק מה שחיפשתי. לא שאני כלה, כבר הייתי (למרות שבא לי להתחתן שוב, עם אותו החתן, אבל אני גולשת). צבע ורדרד-סגלגל בהיר, חולני משהו, וכשמורחים 3-4 שכבות הוא נהיה אטום ודי טבעי. שכבה אחת לא מספיקה לכלום כי הוא מאוד נוזלי ונוצרים פסים של צבע. המברשת לא רחבה ולא צרה מדי, נוחה לשימוש. מתייבש די מהר. אבל גם מתקלף די מהר. וזה באסה כי הצבע מאוד טבעי ומתאים להכל. אפשר כמובן לחדש, אבל אז צריך את כל הציפורן אחרת לא נראה יפה. תכולה: 14 מ"ל. תוצרת אנגליה.טבעת: Accessorize london (במקור היתה עגיל)

Valerian - נתחיל בפקק. מצופה קטיפה כחולה שזה מגניב. הצבע כחול עם נצנצים זעירים וצבעוניים (קצת מזכיר את הלק של opi - לינק). כל שאר הפרטים זהים ללק הקודם, פרט לעמידות-כאן העמידות הרבה יותר גבוהה, לפחות שלושה ימים, לדעתי בגלל הנצנצים. בדרך כלל לקים עם נצנצים עמידים לזמן רב. ההסרה מעט קשה, גם כן בגלל הנצנצים. מתחרה רציני ל-OPI, ולו בגלל המחיר. רק חבל שאין בארץ... טבעת: מגנוליה

6 תגובות:

 1. צבעים מקסימים!
  אפשר לשאול איך הפכת את העגיל לטבעת?

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה יקירה!
   בוודאי שאפשר לשאול, ואפילו אענה: לעגיל היה מוט שנכנס לאוזן, אז קיפלתי אותו כך שיהיה צמוד לחלק האחורי של העגיל, לקחתי אקדח דבק חם והזלפתי מעט, וחיברתי טבעת ברזל מערכת יצירת תכשיטים של הבנות (אבל אפשר לקנות בכל חנות הובי). חיכיתי שהדבק יתייבש וזהו.

   מחק
 2. הכל יפה אבל נראה לי הכי אהבתי את הטבעת פרח... מקסים!

  השבמחק

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...