יום רביעי, 24 ביולי 2013

Likupfer-Dead Sea Health & Beauty Products

חברת ליקופר הוקמה בארץ לפני 6 שנים, במטרה לייצר ולשווק מוצרי טיפוח ויופי טבעיים. בין הרכיבים הטבעיים שבמוצריה נוכל למצוא את כולוסטרום הפרות (דגמתי קרמים רבים ושונים בחיי ועל זה טרם שמעתי, ואכן הרכיב ייחודי לחברה), חלב עזים, שמנים אתרים, מינרלים ומלחים מים המלח ועוד. לא נוכל למצוא, וטוב שכך, רכיבים כמו SLS ופאראבנים המזיקים לעור.
למי שלא יודע, הכולוסטרום הוא החלב הראשוני שנוצר בגוף האישה ההרה, והוא מכיל נוגדנים וויטמינים המועילים מאוד לגופנו. כמובן שמוצרי החברה אינם מכילים כולוסטרום של נשים אלא כולוסטרום הפרות, שהינו החלב הראשוני שנוצר אצל הפרה לאחר ההמלטה ומכיל חומרים המזינים ומחדשים את העור: נוגדנים, ויטמין A, וגולת הכותרת-מרכיב EGF שנמצא בריכוזים גבוהים ופועל ישירות בתאי העור (Epidermal Growth Factor). ככל שהגיל עולה הגוף מייצר פחות ופחות EGF דבר שגורם להזדקנות העור. אספקת EGF לעור גורמת לחידוש תאי העור ועיכוב הזדקנות העור.
קיבלתי להתנסות 3 סבוני קולוסטרום ומסרתי ל-3 נסייניות בגילאים שונים.
מחיר: 9.90 $ (המחירים בדולרים כי המוצרים נמכרים באתר החברה בלבד-פרטים בהמשך). 125 גרם.
אריזה: סבון מוצק בתוך קופסת קרטון. 
מרקם: מוצק.
ההבטחה: הקולוסטרום נמצא כיעיל מאוד נגד מחלות עור רבות. חלב העזים ידוע כמרפא פצעים ויעיל ביותר לטיפול בבעיות עור כגון: אקנה, פסוריאזיס ואקזמה. עשיר מאוד בלחות. מכיל רכיבים הגורמים להשלת תאי עור מתים ובכך מאפשרים את התחדשות העור ומקנים לו מראה צעיר ורענן. שמנים אתריים ידועים בתכונות המרפא שלהם. מינרלים ומלחים מים המלח נחשבים ע"י רופאי עור רבים כמקורות ריפוי טבעיים למחלות כגון פסוריאזיס, דלקת פרקים, אטופיק דרמטיטיס (אסטמה של העור), ויטיליגו (בהרת של העור) ואסטמה.
מבחן התוצאה: מתנסה א' מסרה: הסבון המוצק הוא מצוין. הריח טוב, המרקם מצוין - מקציף חבל על הזמן, בזמן הרחצה התחושה טובה - לאחר מכן אין הבדל בינו לבין סבון רגיל. מתנסה ב' מסרה: מרקם-נעים למגע, ריח-לא משהו מיוחד, נוח מאוד לשימוש, צורתו נוחה לאחיזה. השתמשתי בסבון גם כסבון פנים וגם כסבון גוף: בעת רחיצת הפנים התחושה מצויינת. מקציף ומשאיר את העור שמנוני ונעים, אולם מייבש את עור הגוף, לכן משתמשת בו רק לרחיצת הפנים. מתנסה ג' טענה גם כן לייבוש עור הגוף בעת השימוש.
שלושת הנסייניות אינן חולות באף אחת ממחלות העור אותן ציינתי, ותגובותיהן מציינות את התנסותן במשך שבוע ודעותיהן האישיות.בין מוצרי החברה-קרם פנים (קרם יום וקרם לילה) לעור בעייתי, וכן לעור רגיל-יבש, קרמי גוף בריחות שונים, וכמובן הסבונים.
ניתן להזמין את המוצרים באתר החברה http://www.likupfer.com/ וכן דרך חנות אי-ביי של החברה. האתר באנגלית כי מוצרי החברה נמכרים בחו"ל-במדינות האיחוד האירופי, בארה"ב, בריטניה, אוסטרליה, סין והודו. 
הקרמים והסבונים עברו את אישורם של משרד הבריאות ומכון התקנים הישראלי וכן קיבלו אישורי בטיחות מוצר באנגליה. המוצרים לא נוסו על בעלי חיים.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...