יום רביעי, 2 באפריל 2014

הפוסט על הסניקרס הכסופים

אחרי שהזמנתי לראשונה מ-Next (לינק) רק נפתח התיאבון. לא אגיד שהבגדים שם הם שיא הטרנד (וחלקם גם לא מתאימים לארצנו) אבל אני גם לא מחפשת כאלה, אלא רק מה שמתאים לי.
הפעם נחו עיני על הסניקרס הכסופים. בגזרת אולסטאר נמוכים, אבל כסופים! מנצנצים! יש דברים שאני מתלהבת מהם כמו ילדה למרות גילי המאוחר, והסניקרס האלה הם בדיוק זה. למרות שקצת חששתי להזמין נעליים בגלל עניין המידה, חשבתי שבסניקרס אין מה לטעות, וגם ככה המידה שלי קבועה כבר שנים. וכך היה: הם הגיעו, יפים ובוהקים, מיד מדדתי אותם והייתי סינדרלה. מושלמים! וגם עולים יחסית מעט-103 ש"ח, כאשר על קניה מעל 75 ש"ח לא משלמים עבור משלוח.

הוזמנו בשבת למסיבת יום הולדת משפחתית, אז לקחתי את הסניקרס להליכת מבחן. קיבלו 100. הסוליה מבפנים מרופדת יותר מהאולסטאר ולכן נותנת גמישות רבה יותר לכף הרגל. והן יפות. ומנצנצות. כבר אמרתי?
צירפתי אאוטפיט קליל וספורטיבי:
טישירט מקולקציית הקיץ החדשה של פוקס בצבע כחול ים עם הדפס בולט ומבריק של עוגן, מכנסי 7/8 מקסטרו, חגורה של קרן אטון שקניתי לפני מספר שנים, עגילי כסף מטופ-טן ושעון-צמיד מתלפף של רוית לוי. כך שילבתי כחול (הצבע הכי לוהט בסביבה) עם שחור (מאסט) ובצדדים מטאלי כסוף בשביל הבלינג.
יצא רגוע. 

6 תגובות:

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...