יום שישי, 14 ביוני 2013

לקים חדשים ומייבש ותיק - Seche

כל מי שהיא אישה (51% מאיתנו, לא?) יודעת שאין זמן. אין זמן להשקיע יותר מדי בטיפוח, בעבודה חושבים על הבית, בבית חושבים על העבודה, ומתי אפשר למרוח לק? בלילה מול הטלויזיה. ברם אולם, לוקח ללק זמן להתייבש, ואי אפשר ללכת לישון. עם יד על הלב, מי מאיתנו מרחה לק לפני השינה וקמה בבוקר עם פסים על הציפורניים מהשמיכה או הסדין? בערך כולנו, נכון? בדיוק בשביל זה הנפיקה חברת Seche (אומרים סש), שקמה בשנת 1991, מייבש לק מהיר ואיכותי, שזכה לביקוש ברחבי העולם וגם לשבחים מצד המשתמשות. 

בראשית דרכה ייצרה החברה מייבש לק ובסיס, ולפני למעלה משנה החליטו להשלים את התמונה ויצאו עם סדרת לקים, שהגיעה לארצנו הקטנה. הסדרה מונה 32 גוונים "מסורתיים" ו"קלאסיים"-כלומר אין כאן נהייה אחר טרנדים כמו קוויאר, פרווה, גליטרים ושאר ירקות. הלקים מיועדים לאישה הקרייריסטית והעסוקה במיוחד, אבל לדעתי גם מי שאינה קרייריסטית יכולה להיות עסוקה באותה מידה.

בהשקת הלקים פינקו אותנו במניקור קצר-עבודה עם פצירה, אח"כ לק בסיס, מעליו לק Seche - אני בחרתי בסגלגל בהיר מאוד, ולקינוח המייבש האלמותי. נאמר לי להמתין דקה ואחר כך אוכל לעשות הכל, אפילו להכניס יד לתיק להוציא את הנייד, כפי שאכן הייתי צריכה לעשות כי הוא צלצל. יש לי מייבש של חברה אחרת אבל הוא סמיך מאוד וגם לו-עצמו לוקח זמן להתייבש. לא במקרה הזה: תוך דקה בדיוק הלק יובש, המייבש גם כן, נותרה מעטפת מבריקה מעל הלק הסגלגל שהוסיפה בוהק ללק וזהו. היד נכנסה ויצאה מהתיק ללא פגע! מחיר הלק: 49 ש"ח, 14 מ"ל. 
אריזה: בקבוק שקוף עגול עם מכסה שחור, המברשת לא רחבה וגם לא צרה מדי. 
ההבטחה: הלקים הללו מיועדים ומתאימים לאישה הקרייריסטית העובדת, המריחה הינה נוחה, הלק אינו סמיך מדי, יחד עם זאת המרקם אחיד ושכבה אחת למריחה תספיק על מנת להשיג כיסוי שלם ומראה אלגנטי (דבריה של סימון שוויקי, מנהלת מקצועית ברשת "נייל סטודיו", שאירחה אותנו בהשקה).
מבחן התוצאה: הלק נמרח בקלות, אך צריך יותר משכבה אחת (לפחות בלקים הבהירים בהם התנסיתי. לא יודעת איך זה עם הלקים הכהים), אחרת נותרים "פסים" לאורך הציפורן. הגוונים יפהפיים ואפילו יותר טרנדיים ממה שהתכוונו-ורוד בהיר, ירקרק, תכלת, פוקסיה וכו'. אולם הלק מתקלף די מהר מהציפורניים בכף היד-אחרי יומיים. בכף הרגל מחזיק מעמד הרבה יותר-לפחות 4-5 ימים.
מרחתי לק ורוד ולק ירקרק והלוק מהמם-פסטלי וקייצי.
המייבש-מעולה! אכן מייבש תוך דקה ומשאיר ברק ושכבת מגן על הציפורניים.

להשיג במכוני הטיפוח בכל הארץ.

מייבש לק Seche Vite
לק ורוד בייבי-Dainty Decadence 83222 // לק ירקרק-May Be Modest 83225 // טבעת-דיוה


4 תגובות:

 1. ואו, הצבעים מאוד יפים ועדינים !

  השבמחק
 2. צבעים מקסימים! אני מקווה שאכן לאורך זמן הלקים יעמדו במבחן המייבש האהוב :)

  השבמחק
  תשובות
  1. אכן צבעים יפים ורעננים :)

   מחק

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...