יום שני, 10 ביוני 2013

Estee Lauder-Advanced Night Repair Eye Serum Infusion

אני משתמשת כבר שנים בסרום לפנים Advanced Night Repair של אסתי לאודר, סרום מהולל ועטור שבחים, מוצר הדגל של החברה כבר 30 שנה (לינק). כעת החברה החליטה שיש צורך בחיזוק גם לעיניים והפיקה סרום לעיניים  Advanced Night Repair Eye Serum Infusion או בקיצור ANR לעיניים. זהו סרום העיניים הראשון מבית אסתי לאודר.
נערכה תחרות בדף הפייסבוק של אסתי לאודר לבחירת שגרירות המוצר וזכיתי, לכן נשלח אלי המוצר, ולאחר שימוש של יותר משבועיים התיישבתי לכתוב את מסקנותי.
מחיר: 383 ש"ח, 15 מ"ל.
אריזה: מפוארת-בקבוק חום עם פקק וכיתוב מוזהבים, בדיוק כמו בקבוק הסרום לפנים אך מוארך יותר. בעל משאבה להוצאת הסרום באופן היגייני וללא בזבוז.
מרקם וריח: קרם-ג'ל בעל ריח מעט חמצמץ.
הוראות שימוש: יש למשוח את סרום העיניים בוקר וערב בעזרת האצבע. לטפוח קלות את הסרום מתחת לאיזור העיניים. להתחיל בחלק הפנימי של העין, ולהמשיך כלפי חוץ. הטפיחות צריכות להיות עדינות. יש להקפיד על תנועת טפיחות כלפי חוץ, כלומר בכיוון הרקות. כדאי למרוח קרם עיניים מעל הסרום להגברת התועלות, אך ניתן גם לשימוש as-is.
ההבטחה: הסרום מגביר את יכולתו הטבעית של העור לתקן נזקים ולהפחית דרמטית במראה סימני ההזדקנות סביב העיניים-קמטוטים, קמטים, כהויות, יובש וגוון עור לא אחיד. הסרום, המתהדר ביותר מ-20 פטנטים ברחבי העולם, מספק לחות אינטנסיבית ועוזר לשמירה על מראה קורן, נינוח ורך כמשי באיזור העיניים כולו.  הסרום מומלץ לכל סוגי העור. נבדק ע"י רופאי עור ועיניים.
מבחן התוצאה: השתמשתי בסרום במשך יותר משבועיים. הסרום נמרח בקלילות על העור העדין, וכבר לאחר מספר שימושים איזור השקיות שהיה נפוח (עקב שינה לא רציפה בלילות) החל לגלות סימני התאוששות והנפיחות ירדה משמעותית. גם הכהות התבהרה. בשבוע הראשון מרחתי את הסרום ומעליו קרם עיניים, אבל אחר כך גיליתי שגם עם הסרום לבדו התוצאות טובות ומשמעותיות. העניין הזה של מריחה כפולה קצת מסרבלת את העניינים, לטעמי. גיליתי שכאשר בבוקר קמים לעתים עם עין נפוחה או עפעף נפול ו"מעוך", מריחת הסרום מסדרת את העניין ו"מרימה" את העפעף, מיישרת אותו. מעניק תחושה רעננה ומזין את העור הדק-דק הזה (הידעתם שהעור סביב העיניים דק ב-40% מהעור בשאר חלקי הפנים? ולכן גם עדין יותר ונוח להשפעה סביבתית, אותה מיועד הסרום לנטרל).


להשיג ברשתות הפארם, אפריל והמשביר לצרכן.

צמד-חמד זוג יונים-ANR לעיניים וגם לפנים
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...