יום ראשון, 31 ביולי 2016

פצצות לגבות-בובי בראון

הגיע הזמן לטפל בגבות. כידוע, הגבות נותנות מסגרת לפנים, ולכן חשוב שייראו כמו שצריך. אחרי אי-אלו שנות קיום, אתם יודעים כמה, הגעתי למסקנה ששמירה על צורה נאותה לא מספיקה ומה שלא עושה הטבע עושה הצבע, אז ניגשתי לחנות המקצועית החביבה עלי-בובי בראון (אולי תפתחו כבר סניף בג'י בכפר סבא?).  בעקבות המלצה ממישהי שקרובה לי מאוד, החלטתי לבחון שני מוצרים משלימים, אם כי ניתן להשתמש גם בכל אחד מהם בנפרד:
Perfectly defined long-wear brow pencil-Saddle 7 - עפרון גבות מסתובב ללא חידוד בצבע חום בהיר (מתוך 8 גוונים בקולקציה). המיוחד בו הוא צורתו-לא קצה מעוגל או שפיצי כמו עפרונות אחרים אלא קצה שטוח שבמחי תנועה אחת מכסה את הגבה. בגלל צורתו, המגע מאוד רך ונעים ולא קשיח. בקצה השני מברשת מסקרה לסירוק הגבה.
מחיר: 190 ש"ח (לאוחזים בכרטיס פרו-133 ש"ח), 33 גרם.
צבע העפרון מותאם בדיוק לצבע הגבות שלי, והשימוש בו נעשה ברפרוף ולא בשרטוט, על מנת שהתוצאה תהיה כמה שיותר טבעית. המברשת נעימה, מסרקת בקלות.
עמידות מעולה! גם לאחר 12 שעות הגבות נראו בדיוק כפי שנראו שניה לאחר שצבעתי אותן.Natural brow shaper & hair touch up - מסקרה לגבות ושיער (ניתנת לשימוש גם לשיער הראש-לצביעת שורשים). בחרתי בגוון שקוף (מתוך 6 גוונים), על מנת לא להעמיס צבע נוסף. מאחר והמסקרה שקופה, היא נועדה לקיבוע העפרון ועיצוב הגבה. ניתן להשתמש במסקרה as-is, ללא העפרון, על מנת להדביק שיערות סוררות או לסדר את כיוונן.
מחיר: 120 ש"ח (84 ש"ח לאחר הנחת מועדון). 4.2 גרם.
למסקרה מברשת קטנה בצורת טיפה, על מנת להתחיל את המסע בחלק הרחב של הגבה ולסיימו בקצה הדק יותר שלה.
המסקרה לא משאירה גושים, לא מתפוררת, המברשת נעימה למגע.


לצורך ההדגמה, השתמשתי במוצרי איפור נוספים של בובי בראון:
Intensive skin serum foundation - מייק אפ עם סרום. ביקשתי מהלה המקסימה קופסית עם מעט מייק אפ להתנסות בבית. מהתנסות ראשונית-מעולה!
פלטת צלליות (לינק לפוסט).
צללית סטיק (לינק לפוסט).
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...