יום רביעי, 13 ביולי 2016

Minilash by Mineraz

חברת מינרז הוקמה ע"י עדי גילון במטרה למצוא מענה לעור פניה הרגיש ועקב הצורך בשימוש במוצרי איפור שאינם מזיקים לעור, וכך במחקרה הגיעה לפיתוח מוצרי איפור המבוססים על מינרלים מהטבע ותמציות בוטאניות ולהם מבחר עשיר של גוונים טבעיים במבחר מוצרים.
איפור מינרלי אינו כולל חומרי בישום וצבע, כימיקלים ופאראבנים (משמרים), מעולים לבעלות עור רגיש ולאחר טיפולים קוסמטיים. המוצרים המינרליים אינם סותמים נקבוביות ולא חודרים לקמטים. 
סדרת מינרז מיועדת להזין, לטפח, לשמר לחות, להגן מפני השמש ולהשיג מראה טבעי. קלים לניקוי והסרה, מעניקים כיסוי אחיד, עמידים ורב שימושיים (למשל, המייק אפ משמש גם כקונסילר, פריימר, פודרה מקבעת ועוד).
ליין המוצרים כולל מייק אפ וקונסילר, שימר, ברונזרים, מברשות, סמקים, אייליינר וסדרת TOGO: מיניטאץ' (צלליות), מיניליפ (גלוסים) והסיבה לשמה התכנסנו היום-מינילאש, אותה קיבלתי לסקירה.

מינילאש - כשמה כן היא - מיני מסקרה המיועדת להבלטת, הארכת, עיבוי וטיפוח הריסים. מגיעה בצבע שחור (אשמח גם לחום, אם אפשר). 
ידוע לכל שכדאי להחליף מסקרה כל 3 חודשים על מנת להמנע מזיהומים עקב חיידקים, והנה באה המינילאש שמיועדת להספיק בדיוק לתקופה זו ואז לא צריך להתלבט ולחשב כמה זמן עבר מהשימוש הראשון במסקרה...
תועלת נוספת לגודל-ניתן לקחת את המינילאש איתך לכל מקום, גם בתיק הקטן ביותר, יש לה שרשרת קטנה שניתן לחבר למחזיק המפתחות, כך שאם שכחת/מיהרת/לא הספקת למשוח בבוקר, ניתן לעשות זאת גם כשמגיעים לעבודה או לדייט.

המסקרה מגיעה במיכל קטן, אולם המברשת שלה בגודל רגיל.

מחיר: 39 ש"ח, 2 מ"ל. 
אריזה: מיכל דקיק שחור עם לוגו מינרז, בקצה שרשרת לתליה. גודל-5 ס"מ (מדדתי).
ההבטחה: הבלטה, הארכה, עיבוי וטיפוח הריסים. 
מבחן התוצאה: המינילאש נוחה מאוד לשימוש, המקלון דקיק ומאפשר גישה נוחה וקלה לכל ריס, גם הקטן ביותר. אני בד"כ לא מורחת מסקרה על הריסים התחתוניים כי נוצר מראה בובתי מדי, עם המינילאש התוצאה מאוד עדינה כי יוצא מעט חומר שגם מפריד בין הריסים. החומר לא גושי, נעים למריחה, גם אחרי שבועיים של שימוש אין שינוי בצורת החומר. אין ריח של נפט האופייני למסקרות רבות שאני מכירה-בזכות הרכיבים הטבעיים. המסקרה אכן מרימה את הריסים ומעבה אותם ולי זה חשוב.  התחושה נעימה, אין גושים כלל, עמידות רבה לאורך כל היום.

מוצרי החברה ניתנים לרכישה ביותר מ-250 נקודות מכירה מורשות ברחבי הארץ (לינק). 
פייסבוק - לינק, לינק
אינסטגרם - לינק
עד סוף החודש - מבצע: כל מוצרי סדרת TOGO ב-20% הנחה.

דברים טובים באים באריזות קטנות

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...