יום שלישי, 10 בנובמבר 2015

קולקציית סתיו-חורף 2015 Venice של OPI

לפני מספר שבועות התכנסנו במרינה בהרצליה, בלוגריות אמיצות יותר ופחות (לא אסגיר מי פחות...) על מנת לשזוף עינינו בקולקציית הלקים החדשה של OPI, הקרויה על שם העיר הרומנטית ונציה שבאיטליה.
האמיצות יותר הפליגו לים הפתוח, והאמיצות פחות נשארו על החוף הבטוח וצילמו את הקולקציה.
הקולקציה היפה, המושפעת מאדריכלות הבארוק המאפיינת את ונציה, מונה 15 גוונים (גם בגרסת הג'ל), החל מהקרם והוורדרד העדינים ועד לסגול ושחור החזקים האופייניים לחורף.

קיבלתי לסקירה רביעיית לקים בגוונים הבאים:

A great opera-tunity - כבר כתבתי כמה אני אוהבת את להטוטי הלשון של שמות הלקים. זהו גוון מעט אפרסקי, מאט, מאוד מוצלח.
Worth a pretty penne- גוון ברונזה עם נצנצים זעירים.
 Amore at the grand canal - גוון אדום בוהק ויפהפה.
  My gondola or yours? - האהוב עלי-שחור מאט וחתיך.
 טבעת-מילר. מתנה מאהובי ליום ההולדת
לק מוזהב-ברונזה OPI (לינק), קלאץ'-ספרינג

מחיר: 65 ש"ח ללק בגודל מלא (בתמונות לקים מוקטנים).
ניגשתי למלאכת המריחה בשמחה אולם התאכזבתי פעמיים: הלקים האדום והשחור מאוד נוזליים ולכן מרחתי 3-4 שכבות על מנת להגיע למראה אחיד וללא פסים; והעמידות-בניגוד ללקים אחרים של OPI-לא גבוהה. כבר לאחר יום החלה נסיגה בקצות הציפורניים שלי. הלקים האפרסקי והברונזה יותר עמידים והפורמולה שלהם יותר נוחה לתפעול, נמרחים ביתר קלות ושכבה אחת מספיקה למראה מושלם. בחברות לקים רבות יש הבדלים באיכות ובפורמולה בין לקים שונים. מה הפתרון? אפשר למרוח top coat ולהאריך את חיי הלק. הייבוש מהיר מאוד, כך שגם אם מגלים בבוקר שחלה נסיגה, מורחים וויש קטן, מתייבש מהר ואפשר להתחיל את היום בבטחה.

ומה עושים כשהציפורניים במצב קשה ודורשות חיזוק? מחזק הציפורניים של OPI נקרא לעזרה.
Nail envy-strength+color - מחזק עם גוון. תודו שלא חשבתם על זה קודם! מגיע ב-4 גוונים ואני קיבלתי את הגוון הנקרא Samoan sand - מעין בז' ורדרד ניודי טבעי ביותר.
מחיר: 120 ש"ח.
על מנת להגיע למראה אטום כמו בתמונות, מרחתי 3-4 שכבות. הייבוש מהיר מאוד והתוצאה טבעית ומרהיבה. העמידות טובה, 2-3 ימים. הוראות השימוש אומרות שיש למרוח 2 שכבות ובכל יום שכבה נוספת, אבל גיליתי שכך מגיעים לשכבות רבות אשר מתקלפות בסופו של דבר. לכן אחרי מס' ימים של מריחות אני מסירה את המחזק ומורחת מחדש. ולעניין לשמו באנו-המחזק אכן מחזק את הציפורניים (ושלי היו במצב רעוע ביותר), ומסייע בהחלקת הפסים המיובשים שנוצרים לעתים על הציפורניים.להשיג ברשת אפריל, ברשת "נייל סטודיו" ובמכוני טיפוח מקצועיים ברחבי הארץ.


2 comments:

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...