יום שבת, 3 באוקטובר 2015

מקום של יופי

את יפעת אני מכירה עוד מימי בית הספר העליזים, עת למדנו באותה הכיתה והייתי מסתכלת בקנאה על הטעם המשובח שלה בבגדים ונעליים (ד"ר מרטינס שחורות נמוכות! עוד לפני שכו-לן רכשו). מאז חלפו שנתיים-שלוש-יותר אבל מי סופר, הקשר התחדש והנה לפני ראש השנה הזמינה אותי להתפנק במכון המקסים שלה. מסתבר שמאז ימי בית הספר היא עשתה כמה דברים בחיים, כולם קשורים לעולמות העיצוב והיופי, ועכשיו היא דואגת ליופי של אחרות.
הגעתי אל יפעת נרגשת-בכל זאת, לא נפגשנו זמן רב... ואחרי שהתחבקנו והשלמנו חוסרים ניגשה יפעת למלאכה: מניקור ג'ל. זאת הפעם הראשונה שעשו לי מניקור (תמיד אני עושה לעצמי...) והיה כל כך כייף לשבת בנחת בלי לדאוג לכלום.
למי שלא מכיר, לק ג'ל הוא לק עמיד מאוד, יכול להחזיק מעמד אפילו 3 שבועות בלי להתקלף (כמובן, אם לא מנקים באגרסיביות לפני חג-מי עושה את זה? אהמ אהמ...), הצבע נראה טרי וחדש כל הזמן, ורק כשגדלה הציפורן ו/או נמאס מהצבע אפשר לגוון.
על מנת להגיע לתוצאה המושלמת הזו יש לעבור מספר שלבים: תחילה להכין את הציפורן ע"י מניקור-סידור ויישור הציפורן באופן הרצוי, אח"כ מורחים שכבת בסיס-גם מתחת לציפורן. ומייבשים במכונת הייבוש. לאחר מכן מגיע השלב הקשה ביותר: איזה צבע לבחור? ההתלבטות קשה.

לאחר שהחלטתי על You're so vain-illa הוונילי היפהפה של OPI, מרחה יפעת את לק הג'ל באופן מדוייק, מספר שכבות, כאשר בין כל שכבה כף היד נכנסת (בזהירות, כן?) למכונה לייבוש קצר. לבסוף שכבת טופ למתן הברקה קלה. לאחר כל המריחות והייבושים, כפות הידיים צריכות פינוק קל, ולכן יפעת מרחה עליהן שמן הזנה מרוכז.


המראה של ציפורניים עטויות צבע אטום ואחיד כל כך יפהפה, שזה ממכר...

פרט למניקור היפהפה, יפעת מתמחה בפדיקור רפואי, בניית ציפורניים בג'ל פיסולי, עיצוב ושיקום גבות, שעוות ואיפור קבוע, תוך שימוש בצבעים בעלי מינרליים טבעיים.היה לי כייף גדול! תודה יפעת! (ואיך זה שלא הצטלמנו ביחד? בפעם הבאה).

יפעת בן אריה-סופר, 050-8313414.6 תגובות:

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...