יום שבת, 26 בספטמבר 2015

Furla-Take 2

לפני שנתיים, אהובי ואני היינו בלונדון לרגל חגיגות ה- 40 להווסדנו ו-15 שנות נישואין (לינק). כתבתי בפוסט על כך שרציתי לקנות תיק של מעצב כלשהו, כלומר מותג על כלשהו, כלומר Furla (לינק). למי שמתעצל לקרוא אסכם בכך שהגענו לחנות, היתה סצינה כמו מהסרט "אישה יפה"-כולל המבטים המתנשאים של המוכר, ולבסוף אכזבה מאיכות התיק שראיתי ויציאה אלגנטית מהחנות כולל לקיחת קטלוג. החלום אודות התיק לא עזב אותי מאז, וליווה אותי בשנתיים הללו. לפני חודשיים היינו ברומא (לינק) וכמובן שראיתי בכך הזדמנות נהדרת להתחדש בתיק הישר מהמקור. גם המועד היה מצויין-בדיוק בתקופת הסיילים של יולי.
כך יצא שהגענו למדרגות הספרדיות. ואז גיליתי את השלט הענקי ובו הבשורה הנוראה: הסניף בשיפוצים! לו הייתם רואים את מבט האכזבה על פני, את הדמעות בזוויות עיני... סרט טורקי זה כלום לעומת מה שהיה שם. מיד הודעתי בווטסאפ המשפחתי שנגוז החלום.

צועדת חדורת מטרה...
 רק על מנת לגלות שהחנות סגורה 
ומנסה להסתיר את הדמעה...

התגובות המשפחתיות עודדו אותי לחפש סניף אחר. הישועה התגלתה, כמו תמיד, לא רחוק מהדירה היפהפיה בה שהינו. תמיד הדבר הטוב ביותר נמצא מתחת לאף, היכן שלא רואים אותו...


לא מצליחה לעצור את החיוך...

כאן, לשם שינוי, המוכרות היו נחמדות עד אין קץ. כמו בלונדון, בחנות הרומאית 2 קומות. אחרי שסקרנו את הקומה הראשונה ירדנו למטה לראות אלו הפתעות מסתתרות שם. העיצוב מלבב וצבעוני וההחלטה קשה. אם פעם רציתי את דגם candy - תיקים עשויי סיליקון שקוף בשלל צבעים - הרי שעם הזמן הטעם השתנה. לבסוף התבייתתי על דגם אחר. היו 2 צבעים ממנו-ורוד ותכלת. נחשו במה בחרתי?

כשעליתי לקומה השניה על מנת לשלם, החלטתי לצרף דבר מה נוסף לתיק. בחרתי ארנק לכסף קטן באותו הצבע. מאוחר יותר התחרטתי על כך שלא קניתי גם ארנק מסמכים. כנראה בטיסה הבאה...

את התיק הכניסו המוכרות החביבות לתיק בד לבן עם שרוך, וגם לארנק מצאו תיק תואם. ניחוח האלגנטיות נדף למרחקים. את שניהם הכניסו לשקית נייר גדולה, ואף חתמו את הפתח במדבקות שקופות. אח, היוקרה!


ברור שוורוד. אתם כבר מכירים אותי, לא?8 תגובות:

 1. מקסים! תתחדשי!! כיף לקנות משהו אחרי שרוצים אותו כ"כ הרבה זמן!

  השבמחק
 2. תיק מהמם!
  ורוד הוא אהובי הנצחי - תגידי, אפשר בכלל שלא ?! ♥
  תתחדשי ניבה יקרה :-)

  השבמחק
 3. מהמם! אני כבר הרבה זמן מפנטזת על תיק שלהם :-)

  השבמחק
 4. איזה כיף, תתחדשי, יש להם תיקים ממש יפים!

  השבמחק

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...