יום שבת, 10 באוקטובר 2015

Urban Decay-Naked Skin-weightless ultra definition liquid makeup

לפני שלוש וחצי שנים רכשתי את פלטת הצלליות האלמותית Naked Palette של Urban Decay (לינק). הפלטה לא נקראה "ה-1", אולי לא ידעו שתהיה גם שניה ושלישית... לאחרונה צירפתי לארסנל האיפור שלי מוצר נוסף של החברה-מייק אפ סמי-מאט בעל מרקם קליל, נטול שומן, נטול פארבנים, נטול בושם.
רכשתי את המייק אפ בספורה ברומא, עלה 35 אירו (כ- 153 ש"ח), 30 מ"ל.
התאמתי לי את הגוון 3.0 (ישנם 18 גוונים), בעל תת גוון זהבהב. הגוונים המסתיימים ב-"5." הינם לגוון עור קר, ואלו המסתיימים ב-"0." הינם לגוון עור חם. התוצאה המתקבלת-חצי מאט. אם אני רוצה מראה יותר זוהר, אני מפדרת עם הפודרה הטובה-ביותר-אי-פעם - של בובי בראון Brightening finishing powder. המייק אפ קליל בעל כיסוי מועט אך ניתן לבנותו עד לכיסוי בינוני, לימים בהם העור נראה קצת פחות טוב.
המייק אפ ארוז בשפופרת ולה משאבה נוחה לשימוש, יש לו ריח אופייני של מייק אפ אך לא כבד מדי, מעניק לחות לעור. כפי שהחברה מבטיחה, המייק אפ מעניק מראה טבעי וקל, "עירום", לא "מאופר". מאחר והמראה מאוד טבעי, קשה לראות כמה זמן המייק אפ מחזיק על הפנים, כי הוא לא נעלם בשלבים ולא מתאדה בקצוות.

השפתון הוא מחנות קוסמטיקה טבעית בשם Bottega Verde בפראג, עלה 5 אירו. זהו שפתון קרמי ורך, מכיל מקדם הגנה ושמן ארגן למרקם חלק-חלק. 

שיבואו עלינו ימים שקטים.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...