יום חמישי, 5 במרץ 2015

התחדשויות אחרונות-שיער

אחרי הפוסטים בנושאי איפור (לינק) וטיפוח (לינק), הגיע תורו של השיער.
לאחרונה התחדשתי במספר מוצרים לטיפוח ועיצוב השיער, קיבצתי אותם לכדי פוסט אחד.

מסיכת שמן נים לשיער פגום מאוד-טיפול נמרץ - My way.
נים (אזדרכת הודית) הינו עץ ירוק-עד, אשר מזרעיו מכינים שמן לשימושים שונים, בהם השימוש לשמו התכנסנו-שיקום שיער פגום והגנה עליו. הנים עשיר בחומצות שומניות בלתי רוויות. בסדרת My way חמישה סוגי מסיכות: פשתן לשיער עבה, אובליפיחה לשיער דק, נים לטיפול נמרץ, קוקוי לשיער בלונדיני וקשיו לתלתלים. אינן מכילות פראבנים ומלחים, עשויות על בסיס שמנים מהטבע ומתאימות גם לשיער שעבר החלקה. קיבלתי את המסיכה להתנסות.
מחיר: 125 ש"ח, 500 מ"ל.
ריח ומרקם: הריח מתקתק, מזכיר את הבושם של לורנזו (לינק); המרקם משחתי עם גרגרים.
הוראות שימוש: אחרי החפיפה יש לפזר על שיער לח, לעסות ביסודיות, להמתין 5-10 דקות ולשטוף במים.
מבחן התוצאה: נתחיל בריח המשגע. כשהסרתי את המכסה התעופף לו ניחוח מבושם חזק, לאחר החפיפה הריח נחלש ונותר עדין. מנסיון, יש להשתמש בכמות קטנה מאוד כי המסיכה מאוד שומנית. בניגוד למסיכות רבות בהן התנסיתי, מסיכת שמן הנים נשטפת די מהר מהשיער ולא מותירה אותו שומני, וזה ממש פלא כי היא מאוד שומנית, כפי שכתבתי. השיער שלי יבש בחלקו עקב צביעות ועקב חוסר רצון להסתפר (לאחרונה הסתפרתי ביום הולדתי בשנה שעברה, לפני שנה וחצי... את הפוני שלי גזרתי לבד. כן כן!). כבר בשימוש הראשון מראה השיער השתנה לטובה-מבריק, לא "קש", רך ונעים-נעים. שימוש חוזר משמר את התחושה. מאחר ואין לי סבלנות להמתין 5-10 דקות עם המסיכה, גיליתי שגם המתנה של 2-3 דקות עושה את העבודה. אני משתמשת במסיכה פעמיים-שלוש בשבוע ועשתה לשיער רק טוב.
נמכרת בכל בתי המרקחת הפרטיים בארץ.

Curl defining cream - קרם לתלתלים - Amika. תשאלו: מה לך ולתלתלים? או. הקרם הגיע אלי בטעות והחלטתי לפרגן לאחותי האוחזת בתלתלים והפכתי אותה לנסיינית. על מוצרי אמיקה כתבתי בעבר (לינק).
מחיר: 80 ש"ח, 500 מ"ל.
אריזה: בקבוק פלסטיק עם משאבה.
ריח ומרקם: הריח המתקתק הידוע של מוצרי אמיקה, מרקם קרמי.
הוראות שימוש: למרוח על שיער יבש או רטוב כמות המספקת לשיערך. אין צורך בשטיפה.
ההבטחה: הקרם מעניק מינרלים וויטמינים חיוניים שעוזרים לשיקום השיער תוך שיפור מראה השיער המתולתל, הפרדת כל תלתל בנפרד. מספק לחות ושומר על השיער מפני נזקי השמש והסביבה. התוצאה-שיער חזק ובריא, ללא קצוות מפוצלים, בעל ברק ומראה רך כמשי.
מבחן התוצאה: הנסיינית משתמשת בקרם על שיער רטוב. כמות קטנה מספיקה לשיער שאורכו עד הכתף. נספג די מהר, הריח נעים. בתחילה יש תחושת דביקות, אך זו נעלמת לאחר 10 דקות. הקרם שומר על צורת התלתלים ומותיר את השיער רך מאוד. לגבי קצוות מפוצלים-אותם צריך לגזור...

אתר אמיקה: לינקמחליק שיער קרמי - Sublim' touch wet/dry slim - של Babyliss. ועכשיו כולם ביחד: אבל-יש-לך-שיער-חלק-מה-את-צריכה-מחליק? ובכן. על מנת לתת לשיער טאץ' יותר חלק, כדאי להשתמש במחליק. וגם-המחליק יכול לתת גלים קלים בשיער, אם מושכים אותו החוצה או פנימה בסוף תהליך ההחלקה, או אף מסובבים אותו במהלך ההחלקה. נועד לשימוש על שיער יבש או לח. חימום מהיר 200 מעלות. יש לו בורר טמפרטורה לחום נמוך עד גבוה. רכשתי את המחליק ממש מזמן, לכבוד בת המצוה של הגדולה, כך שיכול להיות שהמחיר השתנה.
מחיר: 199 ש"ח (ב-א.ל.מ).
אריזה: מחליק ארוך, שחור, לוחיות ההחלקה ורודות.
ההבטחה: אתם תהיו שבעי רצון מהרכות והנעימות של לוחות ה-sublim' touch החדשים. מגע משי זה יעניק לשיערך ברק ורכות ללא תחרות.
מבחן התוצאה: המחליק מאוד נוח לשימוש, מתחמם מהר מאוד, יש לשים לב-כמו בכל מחליק-לכך שקבוצת השיער נמצאת בין הלוחיות ולא בקצה המחליק אחרת השיער עלול להתלש, ובכל מקרה לא יוחלק. השיער חלק, נעים ורך.זו התוצאה: שיער חלק למשעי וגל בקצוות


חג שמח ומתוק!
אתם מעודכנים?

פייסבוק: ליחצו כאן
אינסטגרם: ליחצו כאן

2 comments:

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...