יום רביעי, 25 במרץ 2015

אביב מגיע

אביב זאת עונה מבולבלת-כך אומרת הקטנה, והיא צודקת: חם, קר, גשם, חמסין. ככה זה בעונת המעבר. בשבילי זה סיוט כחובבת חורף, אבל יש כמה שמאוד אוהבים.
לכבוד האביב הממשמש ובא הוצאתי מארון התליה את אחת משתי החולצות שהזמנתי מקאלה.
קאלה היא רשת קטנה אך חביבה, המציעה בגדים כלבבי-קצת תחרות, קצת "רפרפות" כמו שאני קוראת לקישוטים המסולסלים על החולצות, קצת וינטג' (לא מילה גסה אצלי, כידוע) והרבה שמלות (כמו ב-לינק). לא כל כך יוצא לי להגיע לסניפים התל אביביים של החברה, ולכן שמחתי מאוד כשהוסיפו לאתר החברה אופציה להזמנת בגדים. לפני כחודשיים היה סייל באתר והחלטתי לעבור את טבילת האש. לשמחתי, עברה בהצלחה! הזמנתי שתי חולצות והן הגיעו בתוך פחות משבוע, ארוזות יפה ומכילות הפתעה: לב ורוד ומתוק, שמסתבר שהוא מכיל שתי מראות נפתחות. אני אוהבת הפתעות!
החולצות התאימו בדיוק ונראות בדיוק כמו בתמונות, נוחות ונעימות, וגם חגיגיות. לחולצה הבז'ית קפלים מעניינים בצוואר, שרוולים מתנפנפים וקשר פרפר בחלק התחתון. היא דקיקה ונעימה ומתאימה לעונת מעבר. את החולצה השניה כנראה אלבש בפסח, אז חכו בסבלנות.
לקחתי את החולצה המקופלת (מהמילה קפלים, לא השוקולד) ואת הבת הגדולה, ויצאנו להצטלם בחורשה פורחת. האנשים מסביב קצת לטשו בנו עיניים, בכל זאת לא בכל יום רואים אישה לבושת בגדים חגיגיים (מכנסיים לבנים! ונעלי עקב!) מהדסת ביער בין הסלעים והפרחים.
 חולצה: קאלה // סקיני: זארה // נעליים: Nine west // תיק וצמיד: six, אמסטרדם

אביב שמח ופורח!
אתם מעודכנים?

פייסבוק: ליחצו כאן
אינסטגרם: ליחצו כאן
8 תגובות:

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...