יום ראשון, 16 בספטמבר 2012

התחדשויות לחג ובכלל

לכבוד החגים הממשמשים ובאים, (כמעט) כולנו התחדשנו בפריטים שונים:
אני התחדשתי לי בשמלה באדיבות רנואר. לאחר תצוגת האופנה בה הייתי, הגעתי לסניף רנואר והתלבטתי, כרגיל, מה לבחור. תחילה חשבתי על גופיית תחרה אפרסקית ומכנסיים כחולים, ואז נזכרתי שלא מזמן קניתי מכנסיים כחולים-סימן שכשנדלקים על משהו, רוצים ממנו עוד. לבסוף החלטתי על שמלה, חגיגית ויפה, ודווקא שחורה. מאחר ובשנתיים האחרונות ארון התליה שלי נהיה מאוד צבעוני, החלטתי להרגיע קצת וללכת על שחור קלאסי. בחרתי בשמלה בעלת מפתח צוואר סירה, כמו שאני אוהבת וכמו שמחמיא לבעלות צוואר ארוך, כמוני. השרוולים מבד דקיק ומתנפנף. האורך-עד מעט מעל הברכיים. פס לבן מעטר את סיומת השמלה, וגם חגורת גומי משולבת בעור בצבע לבן ונסגרת בעזרת אבזם מוזהב משלימה את התמונה.
שמלה: רנואר //  פיפ-טואו: Nine West
שרשרת: יעל אוריאלי-דברים טובים
אמא שלי דאגה לפנק אותי בשלושה בקבוקי לק מאוקראינה, שם טיילה. את איכותם אבדוק בקרוב.

וגם פינקה את הבנות


כמו כן, הגדולה והאמצעית התחדשו בחולצות מתמנון. כבר כתבתי כמה אני אוהבת לקנות שם, כבר שנים. הפעם מצאתי חולצות בטעם של סוף הקיץ. כשהבנות יקבלו אותן בחג הן כבר יחליטו מי תיקח איזו חולצה.

אהובי ואני מחנכים את בנותינו מגיל צעיר לכך שיש עוד צבעים חוץ מוורוד וסגול, ואין כזה דבר צעצועים של בנים וצעצועים של בנות. עוד בילדות הן היו בודקות טרקטורים צהובים ומנופים. מי שבעיקר הפנימה זאת היא האמצעית, שכפי שכבר כתבתי היא בעד גותיקה, שחור ואפור, וחולצות מכופתרות. (אבל גם לא מזניחה את הצד הנשי שבה-אוהבת גם להתגנדר ולהתאפר, ולמרוח לק בכל הזדמנות שאין בית ספר). לכן כה שמחה לקבל את בובת הדור החדש של הפאוור ריינג'ר.
תזכורת קטנה למי שהספיק לשכוח: הפאוור ריינג'רס אלו דמויות בדיוניות של אנשים שהופכים לגיבורי על חזקים. לכל דמות תלבושת קרב בצבע שלה. הם משתלטים על האלמנטים של אש, מים, שמים, יער, ואדמה. הם מרכיבים קסדה שמסתירה את הפנים כדי לשמור על זהותם בסוד ולהגן על פניהם בזמן הקרב. הפאוור ריינג'רס פועלים בצוותים של שלושה עד חמישה.
הבובות עצמן מאוד רכות ונעימות ומגיעות בשלושה גדלים.
האמצעית קיבלה את הבובה הענקית (50 ס"מ-גודל של תינוק שנולד זה עתה!) הסנסורית: אפשר ללחוץ לה על נקודה בחזה או בכף היד והיא משמיעה את קולות הלוחמים מהסדרה (קצת מתכתי ומבהיל בהתחלה, אח"כ כבר צוחקים). בקופסת הבטריות בגב הבובה יש לחצן on/off ואם מעבירים ל-on ניתן להשליך את הבובה על עצמים שונים או על בובה אחרת וכך לשמוע את קולות הלחימה.
עכשיו גם הקטנה משחקת עם הבובה הרכה... 


תמונה: יח"צ

תראו איזה חבובים (סליחה, לוחמים חסרי פחד)

אני רק שאלה: מתי יפסיקו לקשור את הבובות באלפי חוטים לקופסת הקרטון בה הן נמכרות? אין שום חלקים קטנים וחדים בבובה, אף ילד לא ייפצע ו/או ייחנק. חומר למחשבה.
את הבובות ניתן להשיג ברשתות ובחנויות הצעצועים המובחרות. מחיר: 80-160 ש"ח, לפי הגודל. לבירור נקודות מכירה: "הנסיך הקטן" 08-9426633.  http://www.littleprince.co.il/
גם את הג'יירובוטס החדש שמחה האמצעית לבחון. זהו משחק חדש-דנדש הכולל סדרה של 28 רובוטים קטנים וקופצניים. לכל ג'יירובוט יש שם, זהות ומראה משלו, וכן מאפיין מבין ארבעה: כח, תבונה, מהירות ומיומנות. באתר ה-ג'יירובוטס תוכלו לקרוא עליהם ולראות סרטון הדגמה. לכל ג'יירובוט יש ג'יירוסקופ פנימי, שמופעל כשמסובבים את הג'יירובוט על הראש או מושכים חוט משיכה מצורף, אשר מייצב את הרובוט ומאפשר לו לקפוץ זקוף.
לג'יירובוטס 3 אפשרויות משחק:
לסובב-מסובבים את הג'יירובוט ידנית או עם חוט המשיכה, מניחים על הראש על משטח ישר והוא מסתובב.
להקפיץ-מניחים את הג'יירובוט על משטח ישר, לוחצים עליו והקפיצים שברגליו מקפיצים אותו.
להלחם-בשביל זה צריך לפחות שני ג'יירובוטס: מסובבים את הג'יירובוט ידנית או עם חוט המשיכה ומעמידים על ראשו. הזרועות נופלות למטה והוא מתחיל להילחם. המנצח - הג'יירובוט שנשאר אחרון.
הג'יירובוטס רוצים לפלוש לכדור הארץ והם נלחמים. יש גם זירה מיוחדת לקרבות. 
הג'יירובוט שנשאר להסתובב הכי הרבה זמן הוא אלוף הג'יירובוטס.
קצת הסתבכנו עם ההוראות (ההסברים לא כל כך ברורים), אך לבסוף הצלחנו להקפיצו ולסובבו.

תכירו את Bones, שהמאפיין שלו הוא מיומנות
וזו הזירה המיוחדת
תמונה: יח"צ
מחירים: ג'יירובוט-69.99 ש"ח. זירת לחימה-59.99 ש"ח. מארז זירת לחימה מפוארת+2 ג'יירובוטס בלעדיים: 179.99 ש"ח. להשיג ברשתות ובחנויות הצעצועים המובחרות.
לבירור נקודות מכירה-"הנסיך הקטן", בפיסקה הקודמת של הפוסט.

ונעבור לקטנה. חיפשנו עבורה כוס לשתיה. את הכוס שקיבלה שלחנו לפעוטון, כי היא כבר לא שותה מבקבוק, והיינו צריכים כוס חדשה הביתה, עם עדיפות לפקק כדי שנוכל לקחת איתנו לנסיעות. וכך הגענו שוב למוצרי טומי טיפי המעולים. קנינו לה כוס עם פקק ופטנט-הפקק נכנס לתוך שקע במכסה וכך נסגר סגירה הרמטית ונוח לתינוקת לשתות לבד מבלי שהפקק יפריע, וגם הפקק לא נעלם. יש מנגנון למניעת שפיכת נוזלים ושתי ידיות, ואפילו המחיר היה מעולה-29.90 ש"ח במקום 40 ש"ח.
פקק סגור
פקק פתוח-ונכנס לתוך השקע במכסה

כשהקטנה היתה תינוקת קטנה והחלה לאכול אוכל מוצק, נתקלנו בבעיה כשרצינו לצאת איתה בערב: אנחנו לא נותנים לה אוכל מהיר ומרעיל, וצריך לקחת ביצה וגבינות. כפתרון ביניים לקחנו מחלק מנות של תחליפי חלב, ולתוך כל תא הכנסנו ביצה, גבינה ואבוקדו. לכו תשטפו את השאריות אחר כך... חברת הנסיך הקטן חשבה על המצוקות הקטנות-גדולות שלנו, ההורים, ויצאה עם סדרת קערות בעלות מכסה וגם כפית שבאות לענות על הצורך הזה.

בכל ערכה כזו יש 2 קערות, מכסה וכפית (חבל שרק מכסה אחד וכפית אחת), כאשר הכפית יושבת בתוך שקע בקערה ועליה מכסה. מעולה כשלוקחים אוכל אל מחוץ לבית-האוכל לא יוצא מהקערה והכפית נותרת נקיה במקומה. בסיס הקערות הוא פטנט מיוחד-צורתו משולשת וכך הקטנטנים שרק לומדים לאכול לבד יכולים לגרוף את האוכל לאחת הפאות של הקערה ולהרים לבד את הכפית לכיוון הפה (או הרצפה-אם נורא מתחשק אחרי שאמא שטפה, אבל אני לא מדברת באופן אישי).
הקערות אינן מכילות ביספינול A, החומר המרושע הזה שפעם הכניסו לכלים ובקבוקים מפלסטיק ואשר יכול לצאת החוצה אם הפלסטיק שרוט או חבול ולגרום לנזקים פיזיים, לפי המחקרים. הן ניתנות לשימוש במקפיא, במיקרו ובמדיח הכלים. את שני האחרונים לא בדקתי כי אין לי מדיח ובמיקרו אני גם ככה אף פעם לא מחממת כלי מפלסטיק.
מחיר הערכה: 45 ש"ח. ניתן להשיגה גם בצבעים תכלת וירוק, ברשתות השיווק המובחרות, רשתות הפארם ובחנויות פרטיות המתמחות במוצרי תינוקות.
גם כאן ניתן לפנות לפרטים לחברת הנסיך הקטן, לעיל.
ולבסוף, קצת מתוק על הלב-ובפה. כל מי שמכיר אותי יודע שאני לא עוברת בדיוטי פרי בלי לקנות טובלרון. כן כן, לא מקס ברנר ולא שוקולד יוקרתי בלגי/צרפתי או לא יודעת מה, רק טובלרון. והצהוב בלבד. לכן אמא שלי, בדרכה לאוקראינה, פינקה אותי בטובלרון גדול ואת הבנות בסוכריות גומי (האמת שגם אותי בסוכריות גומי, הן רק לא יודעות את זה).
ואיחולים לקראת סיום ועם כניסת השנה החדשה -

שתהיה לכולנו שנה של אור, אהבה, שמחה ואושר
הצלחה, הגשמת כל המשאלות
והכי חשוב-שנה מתוקה!
השבוע לא תהיה דוגמית השבוע (כולם ביחד: או, חבל!), אבל בשבוע הבא כן תהיה.

גילוי נאות: השמלה-מתנה מרנואר; הקערות עם הכפית, בובת הפאואר-ריינג'רס ובובת הגיירובוטס-התקבלו לסקירה; חולצות תמנון וכוס שתיה נקנו בכספי המלא. לקים, שוקולדים וסוכריות-מתנה מאמא.8 תגובות:

 1. השמלה יפה, עוד יותר הדוגמנית הלובשת אותה. אם כי אני לא חושבת שהייתי מצוותת לנ נגיעות זהב.

  שתהה לך שנה נפלאה. הנאה ושמחות בעבודה, במשפחה ובאהבה!

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה יקירה!
   שתהיה לך ולמשפחתך שנה נהדרת, הרבה אושר ואהבה, ושתצליחי במה שרק תרצי.

   מחק
 2. אהבתי את השימלה. מאוד חגיגית וחתיכית.
  המתנות לילדות מאוד מגניבות. אני עד היום אוהבת דברים מהסוג הזה ..למבוגרים ..לכן חנות הסוהו היא אחת החביבות עלי..

  שנה טובה :)

  יעלי

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה יעלי!
   גם אני אוהבת את הדברים שמוכרים בסוהו☺
   שנה טובה♥

   מחק
 3. שנה טובה לך ולכל המשפחה!
  בהחלט עשית חשק להתחדשות (השמלה מקסימה וחגיגית כ"כ!)
  אשמח גם לכמה שוקולדים על הדרך....

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה רבה פיצ'ה!
   השוקולדים בדרך...
   שנה טובה ונהדרת לך ולמשפחתך☺

   מחק
 4. השמלה מקסימה ואת יותר!
  כיף לראות שעוד מישהי קונה מכל הבא ליד לפני החגים... אחלה תירוץ!
  גמר חתימה טובה מתוקה :-)

  השבמחק
  תשובות
  1. תודה יקירה! פספסת קצת, אם יורשה לי לומר, הרוב קיבלתי... אבל עדיין זה כייף להתחדש לפני החגים.
   גמר חתימה טובה לך ולמשפחה♥

   מחק

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...