יום חמישי, 3 בנובמבר 2011

קוסם-טיקה 4 (החזון של לנקום)

Visionnaire [LR 2412 4%] 
בערך פעם ביום אני נכנסת לאתר של התנ"ך של חברות הקוסמטיקה-ספורה-ומתעדכנת בתגליות החדשות. לפני כחודש גיליתי מוצר חדש של לנקום בשם Visionnaire. הבקבוק המוארך הרשים אותי מאוד בצבע הכחלחל שלו ותהיתי מה ואיך. ואז כמובן שלנקום בארץ החליטו לחלק לחברות הפייסבוק דוגמית מתנה (ראו גם כאן)-החיים שלי חזקים בצירופי מקרים. בכל אופן, נרשמתי מיד ולאחר מספר ימים קיבלתי לביתי מעטפה הנושאת את לוגו לנקום (איזה כייף לקבל מעטפות כאלה!). בפנים היה מכתב המזמין אותי להתנסות במוצר וקופסית קטנה ובה בקבוקון עם התמצית. לא סתם להתנסות-כחברת לנקום בפייסבוק נבחרתי להיות הראשונה לנסות (המוצר ייחשף רק החודש, קיבלתי את התמצית לקראת סוף אוקטובר). כבוד!! קראתי שקייט ופיפה מידלטון קיבלו את התמצית לנסיון וכעת אי אפשר להשיג אותה בלונדון :) Lancome
מתוך אתר ספורה
ולמסקנות:

מחיר: עדיין אין בארץ. בספורה עולה 84$, לא ברור אם לבקבוק של 30 מ"ל או 50 מ"ל.
מרקם: חלק, רך, קטיפתי.
צבע: הבקבוק מהמם בכחלחלותו. התמצית בהירה נוטה לשמנתית.
ריח: קצת מתקתק. קחו את הג'ניפיק והסירו ממנו את ניחוח האלכוהול הקליל, הוסיפו טיפה פרחים וזה הריח. נעים ביותר.
ההבטחה: "השקת הטיפוח פורצת הדרך.. עידן חדש השואף לשלמות מראה העור. התמצית המתקנת הראשונה מלנקום למראה העור המושלם שלך. קמטים-נקבוביות-מראה עור אחיד.. הרבה מעבר לטיפול בקמטים, התמצית.. עם מולקולת LR 2412 המסייעת ביצירה מחדש של עור מושלם. כה עוצמתי, שבזכותו לפחות אחת משתי נשים אשר שקלה לעבור הליך דרמטולוגי מתכוונת לדחות אותו...".
התוצאה: מיד לאחר המריחה ניכרת התמלאות מבחינת נפח באיזור שני הקמטים היורדים מצדי האף לכיוון הפה שלי, אם כי הקמט שבין הגבות לא התמלא. אך האפקט הזה לא מחזיק מעמד זמן רב לצערי. הפנים נראות קצת יותר חלקות ואחידות לאחר שימוש של שבוע, פעמיים ביום. לא הרגשתי בהיווצרות עור מושלם מחדש כמו בהבטחה, אבל יש שיפור במראה הפנים. כדי לנסות את התמצית הפסקתי כל שימוש בסרומים/תמציות מתקנות וכו' בהם השתמשתי, על מנת לחוש בשינויים העוברים על העור בעקבות השימוש (כך אני עושה תמיד עם קרם/סרום וכו' חדשים, על מנת שהבדיקה תהיה אידאלית מבחינתי).
חומר למחשבה לאנשי לנקום בארץ: חבל שלא צורפו הוראות שימוש בתמצית-פעם ביום? פעמיים? במקום קרם לחות? מתחת לקרם לחות? ועוד ועוד. הסתכלתי בעלון המצורף ובו הנחיות בשפות רבות (גם בערבית!) ומשם הבנתי שיש למרוח על כל הפנים, אפילו מסביב לקווי המתאר של העיניים. אידאלי בצירוף עם ג'ניפיק. לשימוש ביום ו/או בלילה, כל השנה. לכל סוגי העור.
ניקוד: YYYY

עדכון 8.11: בעיתון לאשה של השבוע יש דוגמית די מכובדת-2 מ"ל (הבקבוקון שקיבלתי מכיל 5 מ"ל ומספיק לשבועיים בערך).

4 תגובות:

 1. נשמע פינוק בהחלט :)
  אני עם הסרום ג'ניפיק ועוד לא התחלתי להשתמש בויזיונר הזה שממתין בסבלנות.
  מה הכוונה שלך אידיאלי בצירוף עם הג'ניפיק?

  השבמחק
 2. אכן פינוק!
  כתוב בעלון של הוויז'יונר שכדאי להשתמש בוויז'יונר ואחריו בג'ניפיק (גם לנקום פרסמו זאת בפייסבוק). מתוך נסיון שלי, כדאי ביום ולא בלילה וכמובן מתחת לאיפור כי זה לא נספג הכי טוב שבעולם ואז יש תחושת דביקות מסויימת..
  מה את עושה ערה בשעות כאלה? :)

  השבמחק
 3. חחח, חזרתי מאיזו מסיבה והעדפתי להתמרח בבלוגים במקום להסיר את האיפור...
  בסוף לא היתה ברירה...
  תודה, אבדוק את זה, אולי אשתמש בשניהם במקביל. הג'ניפיק משאיר עוד מדהים ונקי שנוח להתאפר מעליו אז טוב שהוא מגיע אחרי הויזיונר.

  השבמחק
 4. את יכולה במקביל-גם להסיר איפור וגם להתמרח בבלוגים (רק צריך מראה קטנה ליד המחשב כדי לא לפספס..). את צודקת לגבי הג'ניפיק-באמת מאוד נעים, אפילו במקום פריימר וגם נספג מעולה. תהני!

  השבמחק

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...