יום שני, 12 במרץ 2018

בת מצוה לאחיינית

אחרי שחגגנו 2 בת מצוות (והשלישית עוד חמש שנים, ממש אוטוטו...), הגיע הזמן של אחייניתי האהובה והיחידה. אני מאוד אוהבת ארועים-הזדמנות להתלבש בדיוק כמו שאני אוהבת-חצאיות, שמלות, רפרפות, תחרות וכו'. יש נשים הטוענות כי חבל לקבור בגדים בארון ולתת להם לחכות להזדמנות חגיגית. אני לא כזאת. ביומיום אני לא לובשת חצאיות ושמלות חגיגיות (יש לי כמה יומיומיות, וגם אותן אני לא לובשת לעבודה), אני אוהבת את ההפרדה הזאת. אולי יום אחד זה ישתנה. בינתיים תנו לי ארוע ותשאירו לי את הדאגה מה ללבוש.
הפעם הכינותי לי מראש: אמי היקרה קנתה לי לפני מס' חודשים שמלה ביאנגה, החנות האהובה עלי. שמלת סריג עבה, אפורה וכבדה, באורך מידי, בגזרה דוסית מעט: צווארון סגור, שרוולים ארוכים. גזרתה מתרחבת ובקצות שרווליה כיווצים. ומה מתאימים לאפור? ורוד, כמובן! אתם כבר מכירים אותי...
תיק המקרון המטאלי של נטע לידור (קלמנטינה)

כשראיתי באתר של Pull&bear את המגפונים הוורודים-מטאליים, מיד ידעתי שאני צריכה אותם. מה שלא ידעתי זה כמה חיפושים התשוקה הזו תדרוש ממני... אי אפשר היה להשיגם בשום סניף. אבל אתם יודעים שאני נחושה ועקשנית אז בסוף מצאתי. למגפונים צירפתי את השרשרת-הכי-נחרשת שלי, ובצדק, בעיצוב אילי גורן.

 והיא גם עושה באוויר!

 Glowing

ובלי קינוחים אי אפשר:

מזל טוב מתוקה ♥ אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...