יום שלישי, 6 במרץ 2018

בורדו ולא בצרפת

בורדו - הגוון ולא בירת היין הצרפתית. באנגלית גם אומרים Maroon - אדום כהה. פוסט על הצבע האדום כבר היה לנו (לינק), ועכשיו הגיע תורו של הבן דוד האצילי. הבורדו נחשב לצבע חורפי ובניגוד לשחור כמעט ולא תראו אותו בקיץ, כבד מדי. ניצלתי את ימי החורף האחרונים-באסה-ובחשתי בארונות על מנת למצוא פריטים בגוון המיוחד הזה. 

הלוק המחמם-מעיל האדמירל נרכש בעין השלישית לפני מספר שנים. גיליתי שגם כשהכפתורים פתוחים הלוק נשמר, בעיקר אם לובשים חולצה עם פאטרן למטה. במקרה זה-ינשופים. את המגפיים קניתי ממש עכשיו, אחרי שזרקתי 3 זוגות מגפיים שכבר מיצו את עצמם וחלקם אף נקרעו. ראיתי תמונה שלהם בדף הפייסבוק של ספרינג ונדלקתי. לאחר חיפוש בחנויות גיליתי שהם עולים כ-270 ש"ח והחלטתי להמתין קצת. אחרי חודש כבר ירדו ל-190 והמתנתי עוד. בפעם השלישית שהגעתי לחנות הם עלו 110 ש"ח! ללמדכם שהסבלנות משתלמת. אם כי זה גם הימור... הם מחממים, ומבחוץ קטיפתיים ובצבע בורדו כהה. מעיל: העין השלישית // שמלה: פרופיל // מכנסיים: Next // 
מגפיים: ספרינג // תיק: New look 

הלוק האלגנטי-חצאית, כמובן. לא יודעת למה אבל אני כמעט ולא לובשת אותה. הגיע הזמן באמת. צירפתי לה חולצה בלוק וינטג'י עם עיגולים וגם מגפונים עם עיגולים. 
חולצה: Promod // שרשרת: נטע ליבנה // חצאית: קסטרו // מגפונים: גזיתהלוק הלביש-לוק יומיומי ונגיש. חולצת-שמלה כמו שאני אוהבת, שרשרת מעשה ידי, מגפי מרי פופינס ותיק קטנצ'יק ששאלתי מהשוקולדית.
חולצת-שמלה: New look // ג'גינגס: Dorothy Perkins // מגפיים: Aerosoles
כמה בורדו יש לכם בארון? 2 comments:

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...