יום רביעי, 28 בפברואר 2018

יום הולדת 7 לקטנה

הכל התחיל קצת לפני יום ההולדת ה-7 של הקטנה, כאשר הודיעה לי כי ברצונה שנעשה לה מסיבת הפתעה. וכך התחיל המבצע:  נזכרתי שבשבת אחת בתחילת פברואר אמא שלי אמורה לקחת אותה להצגה, אז הודענו לכולם להגיע בצהרים, לא לאחר, ולא לגלות. קנינו קישוטים וכלים בצבעים ורוד וסגול, וכמובן בלון הליום ענקי עם הספרה 7 ונשאר רק העניין הפעוט הזה של מתנה. עוד בגד? נעליים? משחק? כדי לא להתבלבל, שאלתי את הקטנה ומיד אמרה לי "משפחת סילבניאן". למי שלא מכיר, אלו משפחות של חיות מזנים שונים ולהן 3 קונספטים: טבע, משפחה ואהבה. המשפחות גרות בהרמוניה בכפר סילבניאן, וילדים (וגם מבוגרים) מתחברים לחוויית השיתוף והאחווה בין החיות. ישנו מגוון רחב של בתים (ואפילו בית על העץ!), חנויות, חדרים שונים, מכוניות, אלפי אביזרים ובובות זעירות ממגוון בעלי חיים רחב: כבשים, קיפודים, חתולים, דובים ועוד ועוד. אין חוקים למשחקים, השימוש בדמיון בלתי מוגבל וזה כייף אמיתי.
למדנו על המשפחה לפני כמה שנים, עת טסנו ללונדון, והאמצעית רצתה שניקנה לה. נסענו שעה באוטובוס כדי להגיע לחנות היחידה שמכרה וגילינו עולם ומלואו. חזרנו עם בית, חיות, חדר אמבטיה ועוד. עם השנים האמצעית הורישה את המשפחה והאביזרים לקטנה וזו רק נדלקה ורצתה עוד.
חיפשתי וחיפשתי וגיליתי את אתר רונצ'יק (לינק) שמוכר מגוון רחב וגם שולח הביתה. ישבתי עם כלת השמחה שבחרה כרצונה, שיתפתי את בני המשפחה המורחבת שהצטרפו בשמחה לרכישה והזמנתי. כעבור שבוע קיבלנו קופסא ענקית עטופה בנייר מקסים ובפנים חבילות עטופות אחת אחת ועל כל אחת מדבקה מתוקה (ביקשתי שיעטפו כל מתנה בנפרד ויכתבו על העטיפה מה יש בפנים, וכך כל משפחה צירפה ברכה למתנה שרכשה). החבאתי את הקופסא וחיכינו ליום הגדול.
בשבת לפני שלושה שבועות הגיעה הקטנה עם סבתה, פתחנו לה את הדלת וצעקנו: הפתעה! 

והיא באמת הופתעה. עם שוך ההתרגשות ניגשה לשולחן וגילתה את הררי המתנות שציפו לה בסבלנות, ובראשן האוטו הכחול:


במקור הזמנו חיפושית אדומה, לאחר ההזמנה התברר שאין אז שדרגו לנו (ללא עלות נוספת!) לאוטו כחול 7 מקומות. יש מדבקות לעיטור האוטו, כסאות נשלפים, מושבי בטיחות וחגורות. הדבר הכי חמוד ever וכמובן שהקטנה משחקת בעיקר איתו.
הבובות נרכשו בנפרד, יש משפחות של בעלי חיים (כולל משפחת קנגורו עם בייבי קנגורו בכיס!), יש תאומים תינוקות ועוד ועוד.

חדר אמבטיה הכולל אמבטיה free standing, חלומה של כל הום-סטייליסטית, מגש פינוק עם מוצרים, שטיח אמבטיה, וילון ודוש. עכשיו התאומים הקטנים מאוד נהנים לעשות אמבטיה...
יש גם סלון, חדר שינה, מטבח והמוני אביזרים קטנטנים שמיד מצאנו להם קופסאות על מנת שלא יאבדו.

ועוגה? הקטנה לא אוהבת עוגות שוקולד (לא יודעת איך זה קרה), רק עוגות גבינה, אז הגדולה הכינה לה בהפתעה והחביאה במקרר.מזל טוב מתוקה שלנו!


2 comments:

  1. אחד הפוסטים הקסומים ומשובבי הלב שקראתי בזמן האחרון (והרחוק)

    השבמחק

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...