יום שבת, 12 באוגוסט 2017

דברו אלי בפרחים

לפני שנים רבות, בחודש יוני, נסענו לאילת. טוב, לא באמת שנים רבות, רק כל כך הרבה דברים קרו מאז, אבל אני גולשת. באילת יש חנות ענקית ומחודשת של זארה (או "זארוש"-למיטיבות לכת), בקניון מול הים. החנות המחודשת כל כך השתנתה, ומסודרת וגדולה, והיה לי גיפט קארד ששמרתי מפסח בדיוק בשביל זה, אז נכנסתי. אחרי חצי שעה יצאתי עם שלל רב, אותו תראו בפוסטים הקרובים. 
יש לי בזמן האחרון קרייבינג לחולצות כפתורים ארוכות, כפי שכבר ציינתי לא אחת, הקרייבינג הזה המשיך גם לקיץ, בהבדל אחד-ללא שרוולים. בזארוש מצאתי את שנפשי ביקשה: חולצה ארוכה עד-בלי-די, ללא שרוולים, מבד כותנה דקיק מאוד, עם פסים כמו שאני אוהבת וגם פרחים. זה הרגע להודות שיש לי משהו נגד פרחים-אין לי שום בגד עם פרחים! לא אוהבת, לא מתחברת. לפעמים בא לי להתחדש עם שמלת מקסי פרחים שיפונית אבל בדרך כלל זה עובר. הפעם משהו בחיבור של הצבעים, הפסים והפרחים התחבר אז נדלקתי.


כפי שאתם רואים, לחולצה כיסים פנימיים ואפשר להכניס את כפות הידיים במצבי מבוכה.
 חדי העין יבחינו בעגיל ירקרק-מוזהב. מתחבר לעלים הירוקים (וגם לעיניים שלי. סתם).
השוס, כרגיל, טמון בכפות הרגליים, או יותר נכון בכפכפים. ראיתי אותם באתר זארוש לפני מס' חודשים והחלטתי שהם הכי מתאימים לי בעולם. כשהגענו לחנות נתתי לקטנה משימה-למצוא אותם במידה שלי. התרוצצה הקטנה בחנות עד שמצאה שורה שלמה של הכפכפים ומתוכם דגה את המידה הנכונה. נכון שכאן יש פרחים גם בכפכפים וגם בחולצה, אבל ככה בא לי. 
המכנסיים מ-H&M-חתיכיים, מחטבים וזולים. ואדומים. מזמן לא היו לי מכנסיים אדומים.
ואתם אוהבים את זארה? 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...