יום שבת, 19 באוגוסט 2017

Vice Lipstick Palette-Urban Decay

פלטת השפתונים של UD הוגדרה ע"י החברה כ-Beauty with an edge ולא לחינם: אריזת המתכת שכולה מראה, הכיסוי הפנימי הנפתח הצידה ומחביא תחתיו 12 גווני שפתונים מרהיבים, מברשת השפתיים הנפתחת בשליפה הצידה והמראה הפנימית הגדולה-כל אלה אכן עונים על המושג החמקמק והבלתי ניתן לתרגום לעברית - edge.
חיפשתי את הפלטה במרחבי לונדון עד שמצאתי בג'ון לואיס. בחיפוש שערכתי עכשיו באתר החברה אזל המלאי, ובאתר ספורה ישנה פלטה הנקראת Junkie vice lipstick palette שגווניה מעט שונים.
נתחיל מהעיצוב: אריזת הקרטון הפשוטה והצעקנית לא מעידה כלל על המתרחש בתוכה: כאמור, אריזת מתכת כסופה אשר כולה, מכל כיווניה, מראה, ועליה חרוט שם הפלטה. עם פתיחתה כלפי מעלה נגלה מעין כיסוי פלסטיק שנפתח לצד שמאל ועליו חרוט: Lipstick is my vice. עם פתיחתו נגלים 12 גווני הפלטה, מחולקים למשפחות צבעים: סגולים, ורודים, אדומים, חומים. המברשת המצורפת נוחה מאוד לשימוש (לא דבר נפוץ בפלטות שפתונים). לכל גוון שם משלו, שנתנו לו אנשי הקריאייטיב, ואשר הינו בעל כפל משמעות משעשעת.
והאיכות? השפתונים נמרחים בקלות רבה ונעימים עד נימוחים על השפתיים, ממש כמו חמאה. הפיגמנט חזק אם כי לא כל הגוונים מתקבלים על השפתיים כפי שנראים בפלטה, וחבל. לאחר אכילה נמחק החלק הפנימי של השפתון ונשארת מסגרת, בגוונים הכהים, כך שעמידות היא לא הצד החזק כאן.
הגוונים ניתנים לערבוב זה עם זה ויוצרים לוק מרענן ומרשים. לאחר מריחת השפתון סוגרים את המכסה המיועד לשמירה על סדר והיגיינה והפלטה נשארת נקיה ומסודרת. דגמתי עבורכם מס' גוונים:
אדום ששמו EZ. נראה בדיוק כמו בפלטה
חום ששמו Concpiracy. כנ"ל
סגלגל ששמו Firebird. נראה במציאות פחות סגול מאשר בפלטה

והשוס: Blackmail. מעין שחור-סגול כהה. מהמם!

אם חשבנו שניתן להסתפק בזאת, ובכן לא: מס' חודשים לפני שרכשתי את הפלטה, קיבלתי מתנה עת הזמנתי מוצרים מספורה: דוגמיות של 24 גוונים מאותה סדרת Vice. כמה נפלא!לפוסטים נוספים על מוצרים של Urban Decay:
פלטת Naked - לינק
מייק אפ Naked skin - לינק
פלטת Moondust - לינק


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...