יום שלישי, 4 באפריל 2017

Urban Decay-MOONDUST

פלטת הצלליות Moondust של Urban Decay נוצרה ע"י חדי קרן שפיזרו אבקת פיות עם נצנצים, אחרת אין הסבר לתופעה הזו-פלטה שלמה הכוללת 8 צלליות בגוונים שונים וכולן גליטריות. 
רכשתי את הפלטה יחד עם עוד כמה דברים באתר ספורה ולמרות שעבר המון זמן מאז (חצי שנה אבל מי סופר), הרי שגליטרים וצלליות זה תמיד רלוונטי.


שנתחיל?
צבעי הצלליות נאים ומגוונים, אם כי חסרה לי צללית בגוון שמנת או גוון בהיר אחר.
מימין לשמאל, מלמעלה למטה:
Lightyear - גוון ירקרק זרחני מעט, דומה ל-Greenery אשר הוכרז כצבע השנה 2017. 
Magnetic - גוון ורוד עתיק יפהפה.
Element - גוון ברונזה הנוטה לכתום.
Specter - גוון אפרסקי מיוחד ובהיר עד מאוד. ניתן להשתמש בו בקצה העין הצמוד לאף או מתחת לגבות להארה.
Galaxy - כשמו כן הוא-אפור כהה המכיל בתוכו אלפי נצנוצים בכל הצבעים.
Vega - כחול-רויאל מיוחד.
Lithium - חום-זהבהב יוקרתי.
Granite - אפור-גרניט. הגוון הכי פחות מנצנץ.
הצלליות די גדולות ונוחות לשימוש. ארוזות בתוך קופסת מתכת אפורה מנצנצת, כמובן, ובתוכה מראה. חסרה לי מברשת אבל זה כנראה כדי למקסם את הרווחים. 


עם הצלליות הגליטריות אי אפשר לאפר בדרך הרגילה של להעביר מברשת או אצבע על הצללית ואח"כ על העפעף. זה פשוט לא עובד. יש הדוגלות בשיטה של הנחת הצללית מעל שכבת פריימר או מעל צללית בסיס קרמית או אבן. אני מצאתי ששתי השיטות לא עבדו אצלי. הדרך הכי יעילה, וגם זו שמביאה לתוצאות הכי טובות מבחינת הפיגמנט, היא-להרטיב מעט את המברשת, להעביר אותה פעמיים-שלוש על הצללית ואז להניח בטפיחות על העפעף. ולא למרוח לרוחב! לשים לב לא להרטיב מדי אחרת לא יידבק חומר.
קשה מאוד עד בלתי אפשרי לטשטש את הצלליות כמו שאנחנו אוהבות, לכן מי שלא מאוד אוהבת את המראה המנצנץ אך עדיין רוצה קצת גלאם-אפשר למרוח צללית כרצונך ומעליה במרכז העפעף לתת נגיעה קטנה של צללית גליטרית וכך פנייך יאירו.
 צללית Lithium

צללית Galaxy
המינוס הגדול-רוב הצלליות מנשירות במהלך היום. כך שכדאי להשתמש בהן רק לאירוע (וגם ככה-לאן תלכי עם כל הנצנצת הזאת? לעבודה? לספריה? קאם און).
הפלוס הגדול-נצנצים.
אין על זה ויכוח.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...