יום שישי, 21 באפריל 2017

סדרת מוצרי Pro Brows של Ardell

הן דקות, עבות, שחורות וגם בלונדיניות; הן צבועות, טבעיות, מקועקעות או מחוקות; הן זועפות, צוחקות, עולות וגם יורדות. הן מסגרת לפנים. גבות.
כולנו יודעים את חשיבותו של עיצוב הגבות, עד כמה צורתן מאפיינת אותנו. לעתים יש צורך לסייע להן: למלא חללים, להגביה או להנמיך, לצבוע או לטשטש. לתת צורה.
טיפ חשוב: כדאי לעצב את הגבות לאחר סיום איפור הפנים. כך ניתן לראות עד כמה צריך לשנות או לא, למלא או לא, להוסיף הרבה צבע או מעט וכו'.
חברת Ardell, הידועה בזכות שלל סגנונות הריסים המלאכותיים שהיא מייצרת, פרצה במהלך חדש ומשלים הנוגע לשיערות שצומחות לנו על הפנים: מוצרים לעיצוב גבות. בסדרה 3 מוצרים, אותם קיבלתי לסקירה:

Brow Difining Kit - ערכה לעיצוב הגבות, כוללת פלטה של 3 צלליות ב-3 הגוונים העיקריים: מוקה בהיר המיועד לבלונדיניות, חום אגוז המיועד לאדמוניות וחום כהה המיועד לברונטיות ושחורות שיער. בעיני, וכנראה גם החברה חושבת כך, עדיף להבהיר את הגבות בטון אחד מאשר להכהות, ולכן אין צללית שחורה לבעלות שיער שחור (עלול להתקבל מראה קשיח מדי). צללית נוספת בפלטה היא היילייטר בגוון שמנת גליטרי למשיחה על עצם הגבה להבלטה והארה. בפלטה ישנה מברשת קטנה ואף מראה מזערית, לשימוש וחידוש במהלך היום. לערכה מצורף מכחול דו צדדי - צדו האחד מברשת זוויתית צפופה לציור הגבה, השלמתה ומתן דיוק לצורתה, וצדו השני מסרק לסירוק שיערות סוררות; וכן מצורף עפרון שעווה שקוף (wax grooming pencil) המיועד לעצב את שיער הגבה, להדביק את השיערות ולהכינן לצלליות. לעפרון השעווה פטנט נחמד-מחדד הנמצא במכסה. אהבתי!
מחיר: 99 ש"ח.
הצלליות מאוד פיגמנטיות ועמידות, לא נמחקות ולא נמרחות במשך יום שלם. השימוש במכחול על שני תפקודיו נוח וקל. כל אחת יכולה "לעבוד" בקלות עם הערכה הזו-ידידותית ועשויה היטב. עפרון השעווה גם כן נוח לשימוש ומדביק את שיערות הגבה היטב. אם בוחרים לא להשתמש בו-המראה יותר עדין (בכלל, איפור גבות עם צלליות מתקבל יותר עדין וטבעי מאשר איפורן עם עפרון). המחיר מעולה לערכה שכזו. 

Brow Promade - ג'ל לעיצוב ושרטוט גבות. צנצנת זכוכית ובתוכה ג'ל קרמי דחוס המגיע ב-3 גוונים (בלונד-אותו קיבלתי, חום בהיר וחום כהה). עוד בערכה-מכחול דו צדדי-בדיוק כמו בערכת הצלליות: צד אחד מברשת זוויתית צפופה לציור, צד שני לסירוק. להפתעתי לג'ל ריח נעים ועדין והכמות רבה ועתידה להספיק לחודשים רבים, גם בשימוש יומיומי. אהבתי את האריזה הכוללת גם את הג'ל וגם את המכחול-כך לא צריך לחפש ולקנות בנפרד.
מחיר: 69 ש"ח.
הג'ל מאוד רך ונעים לשימוש, התוצאה יוצאת יותר מודגשת מצלליות, כמובן, ואולי פחות טבעית, החוכמה היא לקחת מעט מהג'ל עם המכחול ואותו למרוח לצדדים ורק אם חסר-להשלים. הגוון יפה ומתאים לצבע שיערי. גם לג'ל עמידות גבוהה מאוד.

Mechanical Pencil - עפרון מכני לגבות. גם הוא מגיע ב-3 גוונים: בלונד-אותו קיבלתי, חום בהיר וחום כהה. בצדו האחד, העפרון מעוצב בצורת משולש חד (עם הצד הדק ממלאים חלקים דלילים של הגבה, עם הצד השטוח מציירים), בצדו השני מברשת ספירלה המיועדת למשיכת צבע על גבי הגבה וסירוק השיערות.
מחיר: 49 ש"ח.
העפרון מעט נוקשה לטעמי אבל מאוד עמיד, לא נמרח ולא נמחק. היתרון-אין צורך בחידוד. הגוון בהיר ועדין.

לכל מוצר ישנן הוראות שימוש בעברית וגם איורים המסבירים צעד-צעד במשימת עיצוב ושרטוט הגבות. המחירים מצויינים יחסית לחברה מקצועית ובכלל.

ניתן להשיג ברשת סופר פארם.
ממליצה להכנס לאתר לראות סרטונים (לינק). 

האם המוצר הבא של ארדל יהיה מסקרה? זה רק מתבקש...

4 תגובות:

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...