יום שלישי, 20 בינואר 2015

שמלה מסתובבת ליום ההולדת

כשהתחלתי לכתוב את הבלוג, הקטנה היתה בת 7 חודשים. והנה הזמן טס והיא כבר בת 4 שנים.
בתזמון נפלא הגיעה אליה שמלה חגיגית ומיוחדת, של המעצבת הדס שטרנברג. הדס, שהמותג שלה נקרא על שמה, מגדירה את עצמה קודם כל אמא לשלושה מתבגרים ואח"כ גם מעצבת בגדי ילדים. עיצוביה פונים לילדות בגילאי שנתיים עד תשע - זהו ה-גיל ללבישת שמלות מסתובבות וורודות.
לעונה זו בחרה הדס כמקורות השראה בנסיכות אמיתיות, והשמלות נקראות על שמן: גרייס, דיאנה, אן וכד'. כיאה לפאשניסטה מלידה, קיבלה כלת יום ההולדת את שמלת קייט.
השמלה הגיעה בתוך תיק בד עם רצועה ארוכה-רעיון מאוד נחמד, יכול לשמש כתיק ספר לגן.
מאוד שמחנו לגלות שמלה שבאמת מסתובבת ושרווליה ארוכים (לא דבר טריוויאלי-רוב השמלות שראיתי בחנויות הן בגזרת סרפן-כלומר, ללא שרוולים, ולובשים מתחת חולצה, ומאחר והבד מהן עשויות הוא עבה-הן לא מסתובבות). הבד דק ולכן מתאים יותר לסתיו, אם כי בחדר מחומם לא נצפתה בעיית קור. מאחר ובאתר ישנה טבלת מידות מדוייקת, מדדתי את הקטנה וכשהשמלה הגיעה נוכחנו לראות כי אכן מתאימה לה. בחזית השמלה פפיון ורוד, שאת סרטיו קושרים בגב. מגע הבד נעים (חשוב אצל ילדות קטנות), והכי חשוב: כשהקטנה מדדה אותה, מיד עשתה סיבוב לראות עד כמה השמלה מסתובבת - ובכן, מסתובבת מאוד! וזוהי כל החוויה בעצם. היא גם לא רצתה להוריד אותה, אבל זו כבר בעיה אחרת...

הצעת הגשה #1:
קשת כסופה: Primark, לונדון // נעלי סליפ-און: H&M

ניתן לראות באתר שמלות בשילובי צבעים שונים, המון שמלות לבנות וחגיגיות לארועים וגם שמלות ליום יום, וכן עדיין ניתן לרכוש שמלות קיץ (הקטנה הולכת לגן עם שמלת קיץ מעל חולצה ארוכה וטייץ. כל יום). רבות מהשמלות במבצע כרגע, במחירים שבין 75-169 ש"ח לשמלת חורף.

הצעת הגשה #2:
זר פרחים לבן: לא ידוע מהיכן // נעליים סגולות: Primark, לונדון


לחנות של הדס באתר מרמלדה - לינק
לדף הפייסבוק של הדס - לינק

אתם מעודכנים?

פייסבוק: ליחצו כאן
אינסטגרם: ליחצו כאן4 תגובות:

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...