יום רביעי, 9 ביולי 2014

Sebocalm Young - גם לדור הצעיר מגיע

קיבלתי מספר מוצרים מחב' סבוקלם, המיועדים לטיפול בעור צעיר. מצאתי נסיינית מתבגרת בעלת עור מעורב ופצעונים ושיתפתי אותה בתהליך כתיבת הפוסט, בסגנון של ראיון אחת על אחת. הנסיינית משתמשת במוצרים מזה כחודשיים.
סדר השימוש במוצרים-לפי סדר הסקירה:

ג'ל ניקוי - זהו תכשיר ניקוי מקציף לניקוי יסודי של עור שמן או מעורב. מבוסס על חומצת חלב וחומצה סליצילית ותמציות צמחים להרגעת העור, לריכוך ולשמירה על מאזן הלחות. מועשר בשמן מאנוקה לשמירה על היגיינת העור, במיוחד כזה הנוטה לרגישות ושמנוניות יתר. (הסבר קצר על שמן מאנוקה, שגם אני לא הכרתי עד כה: מגיע מניו זילנד, ידוע בסגולותיו לטיפול בעור הנוטה לפצעונים, בזכות תכונותיו האנטי-בקטריאליות והאנטי דלקתיות).
מחיר:  60 ש"ח, 160 מ"ל.
אריזה: שפופרת כחולה.
ריח ומרקם: פרחוני, ג'לי המקציף במגע עם מים.
הוראות שימוש: יש להקציף מעט מהג'ל עם מים, לעסות את עור הפנים בעדינות ולשטוף היטב. להמנע משימוש באיזור העיניים.
ההבטחה: מסיר ביעילות שאריות לכלוך ועודפי שומן, מעודד את התהליך הטבעי של התחדשות העור (פילינג עדין) מסייע במניעת הופעת פצעונים חדשים.
מבחן התוצאה:
בלוגרית - מתי את משתמשת בג'ל הניקוי?
נסיינית - אני משתמשת בבוקר לפעמים, ובאופן קבוע בערב.
בלוגרית - איך התחושה בזמן השימוש ולאחריו?
נסיינית - התחושה נעימה, כמו מסאג' על העור (מלווה בתנועות כף יד המחליקה על הלחי). לפעמים העור טיפונת דביק לאחר השימוש, בתכל'ס הוא נעים ורך.
בלוגרית - את מרגישה שינוי בעור הפנים לאחר שימוש של חודשיים?
נסיינית - אני מרגישה שהוא רענן, הוא פחות שמנוני. אין שינוי מבחינת פצעונים חדשים.קרם לחות - קרם דל שומן לעור שמן ובעייתי - יש סברה שגויה הטוענת שעל עור שמן אין למרוח קרם לחות מאחר והוא כבר שמן. טעות היא! גם עור שמן צריך הזנה, אבל ללא שומן. לכן יש קרמים דלי שומן כמו הקרם הזה: עדין, מכיל שמן מאנוקה ותמציות צמחים אוגרי לחות, במיוחד לעור הנוטה לרגישות ולשמנוניות יתר. ללא פארבנים.
מחיר: 70 ש"ח, 50 מ"ל.
אריזה: שפופרת קטנה בעלת סגירה ננעלת.
ריח ומרקם: נחמד, כמו שמפו לתינוקות. מרקם דק.
הוראות שימוש: יש למרוח על איזור הפנים והצוואר פעמיים ביום, או לפי הצורך.
ההבטחה: מרגיע את העור, מאזן את הפרשת השומן העודף ושומר על הלחות הטבעית של העור, נספג במהירות ומותיר את העור חלק ונטול ברק שומני.
מבחן התוצאה:
בלוגרית - איך התחושה בעת מריחת הקרם ולאחריה?
נסיינית - כשאני מורחת את הקרם, בהתחלה התחושה היא שהקרם מכביד על הפנים, אבל אחרי בערך 5 דקות נעלמת התחושה והקרם נספג מאוד מהר.
בלוגרית - האם את חשה שינוי במצב העור?
נסיינית - כן, מרגישה שהוא יותר רך ונעים כזה.
בלוגרית - את מרגישה שהעור פחות שומני?
נסיינית - כן, חוץ מאשר במצח.תרחיף לטיפול נקודתי - לטיפול נקודתי ואפקטיבי בפצעונים. מבוסס על נוסחה מיוחדת של צמחים ומינרלים, המייבשים את הפצעונים וסופחים את עודפי השומן, מרגיעים את העור ומכווצים את הנקבוביות.
מחיר: 60 ש"ח, 25 מ"ל.
אריזה: בקבוקון זכוכית בעל פקק כסוף מתכתי. מהפקק יוצא מקלון גמיש בעל קצה שטוח למריחת התרחיף.
ריח ומרקם: ריח חריף מאוד, התרחיף מימי ביותר וצבעו אפרסקי-ורדרד.
הוראות שימוש: יש לנער היטב את הבקבוק לפני כל שימוש. למרוח נקודתית על האזורים הדרושים בעזרת המקלון או בעזרת מקל אוזניים.
ההבטחה: מייבש את הפצעונים וסופח את עודפי השומן.
מבחן התוצאה:
בלוגרית - איך התחושה בעת מריחת התרחיף ולאחריה?
נסיינית - כשאני מורחת, אם יש פצע טיפה מוגלתי אז זה שורף מאוד, ולפעמים אני מנופפת בידי ו"עושה רוח" על מנת שיירגע, ואח"כ התרחיף מתקשה ומתקלף.
בלוגרית - האם את מרגישה שינוי במצב הפצעים לאחר השימוש?
נסיינית - לא.
מסכה לטיפול בעור הנוטה לפצעונים Zit out - המסכה, המוגנת בפטנט, מבוססת על טכנולוגיה חדשנית ומיועדת לטיפול בעור שמן ובעייתי הנוטה לפצעונים. המסכה סופגת ומרחיקה שומן וחלב ותומכת בתהליך השיקום העצמי של העור. מבצעת ניקוי עמוק של העור והנקבוביות.
מחיר: 70 ש"ח, שתי שפופרות קטנות המכילות 7 מ"ל כ"א.
אריזה: שפופרות מתכת.
ריח ומרקם: ריח מעט חריף, מרקם קרמי מעט נוקשה.
הוראות שימוש: יש למרוח שכבה דקה על האזורים הבעייתיים וסביבם, ולהשאיר על העור למשך 20 דקות. בזמן זה תיווצר שכבה לבנה, אותה יש לשטוף במים פושרים לאחר זמן ההמתנה. יש להשתמש על עור פנים לח ונקי. בשבוע-שבועיים הראשונים יש להשתמש בכל יום, ולאחר מכן פעמיים-שלוש בשבוע. לאחר שטיפת המסכה מומלץ למרוח קרם לחות. מומלץ להשתמש עד 14 יום לאחר הפתיחה. יש לסגור היטב את השפופרת לאחר כל שימוש על מנת למנוע התייבשות.
הערה: יש לשים לב כי במהלך השבוע הראשון לשימוש, פעולת הנקיון עלולה להתלוות בעקצוצים קלים. בימים הראשונים יתכן ויצוצו פצעונים סמויים שייעלמו במהירות בהמשך השימוש.
ההבטחה: פרט לכל מה שכתבתי לעיל, שימוש קבוע יעניק לעור מראה חלק, נקי ובריא. לפי החברה, במחקר קליני שבוצע, בקרב מרבית הנבדקים ירדה כמות הפצעונים במעל 90%, וכן העור נקי מפצעונים תוך 2-3 שבועות.
מבחן התוצאה:
בלוגרית - איך התחושה בזמן השימוש במסכה?
נסיינית - בהתחלה לא מרגישים את המסכה, אבל אחרי כמה דקות היא מתחילה להתייבש ואז טיפה מרגישים, וכשצריך להוריד אחרי 20 דקות רואים מעט מאוד לבן.
בלוגרית - יש שינוי במצב הפצעונים?
נסיינית - לא הרגשתי ולא ראיתי שינוי. העור נראה אותו הדבר.


אם כך, אצל הנסיינית הספציפית הזו לא נראה שיפור במצב הפצעונים, אך מג'ל הניקוי וקרם הלחות היא מאוד מרוצה וממשיכה להשתמש בהם.
מחירי המוצרים מאוד נוחים, כל המוצרים כידוע לא נוסו על בעלי חיים, מיוצרים בארץ, היפואלרגניים ונבדקו דרמטולוגית לעור רגיש ומצויינים עליהם תאריכי תפוגה ברורים.

תודה לנסיינית המסורה על שיתוף הפעולה!


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...