יום שני, 9 בדצמבר 2013

Sally, O.P.I & Nails inc

באחת מגיחותי ל-Boots רכשתי מוצרים של No. 7, עליהם אכתוב בפעם אחרת, וקיבלתי מתנה מהמוכרת החביבה-לק אדום מנצנץ מתוצרת .nails inc הלונדונית. למעשה הייתי אמורה לקבל אותו לו רכשתי משחת שיניים קולגייט מקס, כפי שכתוב עליו, אבל מה שמקבלים לא מחזירים, אז לקחתי. אולם מה שכתוב עליו ממש מטעה: Luminous red metallic- אדום זורח מטאלי. זורח הוא כן, מטאלי גם כן, אדום? לא כל כך. הוא יותר נוטה לכתמתם. אבל הוא מנצנץ אז זה כייף. הצבע ממש מקסים ומתאים לידיי הענוגות. הכמות די קטנה-10 מ"ל בלבד, אבל תראו לי חובבת לקים אחת שמסיימת בקבוק לק עד הסוף.
הפקק שלו גדול ומאוד עבה והמברשת קצרה וצרה, אבל נוחה מאוד לשימוש. הלק נמרח בקלות וגם מתייבש די מהר. אבל... גם מתקלקל די מהר: תוך יום אחד (!) כבר היו התקלפויות בקצות הציפרניים, ואפילו לא רחצתי כלים! ממש מבאס. מזל שלא שילמתי עליו.

טבעת הצפרדע עתיקת יומין, אפילו לא זוכרת מהיכן

מתחת ללק מרחתי Double duty base & top coat של Sally Hansen. המוצר הדו-שימושי הזה מיועד למריחה על ציפורניים חשופות, מעליו יש למרוח שכבה-שתיים של לק רגיל, ואח"כ שכבה נוספת של הדו-שימושי למראה מבריק-כלומר, משמש גם כבסיס וגם כשכבה עליונה מבריקה לשמירה על הלק. יש לוודא שהלק התייבש לחלוטין לפני מריחת הכיסוי כדי שלק הכיסוי לא יתמלא בצבע של הלק.
הטופ מסריח מאוד וגם לא מתייבש מהר. לא זוכרת כמה עלה לי ב-Boots כי נאלצתי להשאיר את הקבלה עם מסמכי ה-tax refund. אבל לא הרבה. מכיל 13.3 מ"ל (אכן!). 


ה- Matte top coat של O.P.I שונה לגמרי מהקודם: מטרתו להפוך לק מבריק ללק מאט. בדיוק כך: נמאס לך מערימות הלקים המבריקים שלך ואת רוצה קצת שקט על הציפורניים? תמרחי את הטופ המאט ותוכלי להיות שקטה. קיבלתי את הטופ להתנסות וקרה לי דבר מצחיק: כשמרחתי על הלק האדום-כתום, שהוא מבריק מאוד לכל הדעות, תחילה לא קרה כלום-היתה שכבה שקופה מבריקה מאוד של לק. כבר רציתי להגיד: אוף, אנשי O.P.I האלה, מבטיחים ולא מקיימים, אבל מהתנסויות קודמות עם הלקים של החברה ידעתי שזה לא הגיוני. אחרי עשר שניות בערך התייבש הטופ ופתאום הלק המבריק באמת הפך למאט. פטנט חסכוני שכזה.
הלק עולה 65 ש"ח וניתן להשגה ברשת אפריל ובמרכזי הטיפוח המקצועיים.2 comments:

 1. הלק הכתום מהמם!! ממש אהבתי את הצבע. חבל לשמוע שהוא לא עמיד :/
  הטופ מאט של OPI נראה לי כמו מוצר שאני חייבת לאמץ :-)
  נשיקות יפתי והמשך שבוע נפלא <3

  השבמחק
  תשובות
  1. כן, זה מבאס שהצבע יפה אבל לא מחזיק...
   נשיקות בחזרה ושבוע מקסים ♥

   מחק

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...