יום שבת, 13 באפריל 2013

העצמאות שלנו


כידוע לכם, ואם לא אז תדעו עכשיו, אהוב נעורי ואני ביחד מאז... ובכן... נעורי. בשנות העשרים לחיינו עלינו שלב במערכת היחסים שלנו ושכרנו דירה יחדיו. הדירה היתה, איך לומר בעדינות, מגעילה ובאיזור לא משהו, בעיר גדולה במרכז הארץ, והשכנים רועשים ודוחים. אבל זה לא מנע מאיתנו לגור שם שנה תמימה עד שהחלטנו להתחתן. וחתונה עולה כסף. לכן העברנו את מיטלטלינו המעטים לבית הורי, שם גרנו שנה. במהלך השנה התחתנו ואף קנינו את ביתנו ביישוב קטן. אבל הבית היה רק "על הנייר", לכן עשינו רוטציה גם בבית הורי בעלי, יחד עם אחיו. שם גרנו 9 חודשים. לאחר שהבית שלנו קיבל טופס 4 המאשר כניסה, לא חיכינו הרבה, ניקינו חיש קל ובערב יום העצמאות בשנת 2000 ארזנו שוב את מיטלטלינו, העמסנו מזרן על האוטו ועברנו. בדרך גם היתה צפירה (בכל זאת, יום הזכרון), אז עצרנו בצד וכיבדנו את הנופלים.
הכניסה לבית לא היתה פשוטה: מאחר והבית נקנה בטרם היותו בית, ורוב הרחוב היה כזה, נכנסנו לאתר בניה אחד גדול-בתים בשלבי בניה שונים, רעש, לכלוך, אבק וכו', אך השוס הגדול היה בתוך הבית: הכיור במטבח עדיין לא הותקן ולכן רחצנו את כלינו באמבטיה, לא היו מזגנים עדיין ולכן ישנו בסלון על המזרן שהונח על הרצפה, כי טרם העברנו את המיטה (כי היה מאוד חם באפריל, ובסלון יותר קריר), ועוד תלאות. את שאר הציוד הוביל בן דודי לאחר מספר ימים, כולל רהיטים שקנינו לבית החדש מבעוד מועד והמתינו לנו בבית ההורים.
אבל... לאחר כמעט שנתיים של קשיים (לכל הצדדים, אני בטוחה שגם להורים לא היה קל איתנו), הגענו לעצמאות לה ייחלנו זמן רב: בית משלנו, ארבעה קירות מסויידים שמנת, פרטיות ושקט. בלילה הראשון ישנו נהדר, התרגלנו לשקט במהרה. אפילו את המואזין (ויש לנו מכל כיוון) לא שמענו.
כיום, כשאנחנו מגיעים לביקור אצל ההורים, ההרגשה היא כמו להגיע לארץ אחרת: מכוניות, שכנים, בניינים עם מעליות, הרבה אנשים ברחוב.

זו העצמאות שלנו. זכינו להקים משפחה ובית בישראל.

לכבוד יום העצמאות של מדינתנו האהובה, קיבצתי מספר אאוטפיטים בצבעים המתאימים-כחול ולבן.


חולצה: נקנתה ע"י אמי ב-C&A באמסטרדם לפני 28 (!) שנים //
חגורה: גולף // מכנסיים: תמנון // סנדלים: אלדו, קנדה // 
לק: Chic, Eternity 313 // תיק: מנגו // צמיד: לא ידוע
חולצה: פוקס // מכנסיים וחגורה: Yoop // 
סנדלים: גלי // שרשרת וצמיד: לא ידוע


שתזכו לעצמאות! 


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...