יום שבת, 16 בפברואר 2013

Ardell-Cirque du Soleil

לשמחתי, בורכתי בריסים ארוכים. מאוד. ורק בעשר השנים האחרונות, פחות או יותר, התחלתי לפנק אותם במסקרה. מעולם לא הדבקתי ריסים מלאכותיים. גם לא לאחרות. והנה הגיע הזמן להתנסות. 
חברת הריסים ארדל Ardell משיקה קולקציית ריסים מלאכותיים (ולא מלאכותיות-שגיאה נפוצה ומעצבנת) חדשה בשיתוף פעולה עם הסרט החדש והתלת מימדי Cirque du Soleil: Worlds Away. בקולקציה שישה דגמים, ממראה יותר "טבעי" ועד לריסים מקושטים באבנים נוצצות ונוצות, ומותאמת לדמויות שבסרט הקרקסי ("קרקס השמש").
הדגמים:
Imagine- נוצות שחורות, מראה דרמטי במיוחד.
Inspired-  שילוב של ריסים מעודנים עם הדגשה צפופה בקצוות.
Fantasy- ריסים שזורים כמו שתי וערב מקושטים בניצוצות של כסוף.
Mystical-  מניפה עדינה וצפופה של ריסים במראה מלא.
Daring-  ריסים צפופים וקישוט פס נוצץ בסגול.
-Surreal ריסים דלילים, כל ריס מקושט בניצוצות של כסף וזהב.

קיבלתי להתנסות את הדגם השני, Inspired. מדובר במניפה של ריסים עדינים, אשר בקצותיה מספר ריסים צפופים וארוכים יותר. הקופסא הכילה רק את הריסים ללא דבק (בחלק מהדגמים יש בקבוקון קטן ובחלק אין), ואת הדבק קיבלתי בנפרד. הריסים עשויים שיער טבעי סטרילי, בעבודת יד. 
מחיר: 39.90 ש"ח לאריזה ובה זוג ריסים.
אריזה: קופסא לבנה ובה מן מעמד אליו דבוקים הריסים.
הוראות שימוש: יש להניח שכבה דקיקה של דבק על מניפת הריסים (רצוי למדוד אותם קודם על העין כדי לראות שאינם ארוכים מדי, ואם כן-ניתן לגזרם). לחכות 30 שניות עד שהדבק יתגבש מעט ואז להניח את מניפת הריסים, כמה שיותר צמוד לקו הריסים הטבעיים. על מנת להוריד את הריסים-הם רב פעמיים-מושכים בעדינות את הריסים מהעפעפיים, מתחילים בצד אחד-לדעתי כדאי הצד הקרוב לרקה-ולאט לאט מושכים את המניפה עד שכולה יוצאת. ניתן לשטוף את הריסים ולהדביקם שוב לאחר ייבושם.
מבחן התוצאה: הנחתי שכבת דבק דקיקה, חיכיתי, אחר כך הדבקתי קודם את החלק הקרוב לאף ואז יישרתי לפי הצורך. מאחר וזו הפעם הראשונה שלי, בעין אחת יצאה המניפה קצת גבוהה ולכן משכתי את החלק הקיצוני, הוספתי דבק, חיכיתי והדבקתי שוב. כדי לעזור לריסים להדבק ולהתמקם, השתמשתי בקצה הלא-מחודד של עפרון עיניים ואיתו לחצתי על המניפה כדי להצמידה לעפעף. וזה הצליח!
מאחר והריסים האמיתיים שלי בלטו מלמטה, הוספתי מסקרה שחורה כדי שקצת יידבקו למניפה.
אהבתי את קו האייליינר המדומה שנוצר מהמניפה. המבאס הוא העובדה שאין דבק בכל הדגמים וצריך לקנות בנפרד. מי שלא משתמשת בריסים בתדירות גבוהה לא צריכה בקבוק שלם שיכול להספיק לשימושים רבים.
לסיכום: רעיון נחמד מאוד לפורים הממשמש ובא. 

ניתן להשיג בסופר פארם ובמכוני טיפוח מקצועיים.
אפשר לראות באתר של ארדל תוכנה להתאמה אישית של ריסים מלאכותיים www.ardell.co.ilריסים: Ardell
צלליות: Bobbi Brown-Rich Caviar (לינק!)
מסקרה: Bourjois-Beauty' full volume
עפרון עיניים: Estee Lauder-Artist's eye pencil


חג שמח ומכושף!אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...