יום שבת, 9 בספטמבר 2017

סדנא להכנת שרשראות עם פלורנס

לפני 16 שנים, עת הייתי בהריון עם הבכורה, חוש היצירתיות שלי היה בשיאו. קצת לפני כן התחלתי את קורס האיפור המקצועי, וחיפשתי משהו נוסף לעסוק בו. כך גיליתי את עולם עיצוב התכשיטים, יחד עם אחותי: רכשנו ציוד וחרוזים וישבנו לעצב. באותה התקופה עולם השרשראות היה מורכב בעיקר מחרוזים דמויי סוורובסקי, וחרוזי פלסטיק שקופים וצבעוניים. כך עיצבנו לנו שרשראות וצמידים, מכרנו וגם חילקנו כמתנות. עם הזמן הפסקנו לעסוק בכך אבל לאחרונה היצר הזה החל לדגדג בי שוב: היה זה כשראיתי את הטרנד האחרון של חרוזי סיליקון בצבעים, צורות וגדלים שונים. רציתי גם. כך הגעתי לסדנא להכנת שרשראות אצל פלורנס מורג דרמון (לינק) בביתה המקסים שבכפר יונה הפסטורלית.
פלורנס המקסימה הדריכה אותנו במלאכה ומיד ניגשתי לשולחנות העמוסים קופסאות ובהן אלפי חרוזים מעץ, פלסטיק, סליקון ועוד, בכל הצבעים והצורות.
סוכריות!


פלורנס הניחה גם שרשראות שעיצבה על מנת לתת השראה ורעיונות:

המשימה: להחליט אלו חרוזים אני צריכה לשרשראות אותן תכננתי להכין. הכינותי לי מראש את האימג' של השרשראות וידעתי אלו גוונים אני צריכה, אבל עדיין ההחלטה היתה קשה, ולכן לקח לי בערך שעה להגיע לעיצוב הסופי של השרשרת הראשונה. את השניה כבר עיצבתי בעשרים דקות ואז כבר נפתח התאבון והכנתי שלישית אקסטרה.
זהו התהליך:
1. איסוף החרוזים
2. הנחתם על גבי המצע בסדר הרצוי
3. השחלת החוט בחרוזים
את הסגירה לא הספקתי לצלם אבל תוכלו תיכף לראות את התוצר הסופי. 

אח"כ ניגשתי לשרשרת השניה. ידעתי שאני רוצה צבעי זהב וקרם, קצת חגיגיות לקראת השנה החדשה וחגי תשרי.
במסגרת הסדנא מכינים 2 שרשראות, אבל לא הסתפקתי בהן והכנתי אחת נוספת. הפעם הלכתי על הקורליים.
ואלו התוצרים הסופיים:
השרשראות תככבנה, מן הסתם, בפוסטים הקרובים. 
היה לי כייף!
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...