יום שני, 2 בינואר 2017

אפודות או לא להיות

בהגדרתה, אפודה הינה בגד עליון חסר שרוולים, אולם ברשותכם ארחיב את הפירוש ל"כל סריג עם שרוולים רחבים אך קצרים/ללא שרוולים/כזה הנלבש מעל חולצה".
לפני איזה 15-20 שנה היתה לי אפודה מצמר צפוף בצבע אפור בהיר של קדס, וחרשתי איתה מעל חולצות כפתורים לבנות עד שמכביסה לכביסה הלכה והתכווצה והפכה למתאימה לילדה בת 6, כך שנאלצתי להפרד ממנה בדמעות. נרוץ קדימה כמה שנים, עת אמי קנתה לי מעין סריג דקיק של אינטימה שמיועד להיות חולצה אבל לא נראה לי שבקיץ הישראלי אפשר ללבוש אותו ולהשאר בחיים, לכן הפכתי אותו לאפודה. צבעו ורוד בהיר, שרווליו התפוחים עשויי תחרה בחלקם והכי כייף ללבוש אותו מעל חולצה אפורה כי אין כמו השילוב של ורוד ואפור להקפיץ את הלוק.

 חולצה: וינטג' (היתה של אמי) // מכנסי רכיבה: NEXT // נעליים: New look

לאחרונה רציתי להרחיב את האוסף, כי אפודה אחת זה לא אוסף, ואחרי חיפושים רבים הגעתי ליאנגה. הרשת הקטנה והמקסימה מצאה חן בעיני מראשיתה, וידעתי שאמצא שם את מבוקשי. ואכן לא טעיתי: 2 אפודות נרכשו ועכשיו כבר יש אוסף.
האפודה השחורה היא באמת אפודתית-ללא שרוולים. חלקה הקדמי קצר מעט מהאחורי ובצדדים ישנם שליצים. על מנת להתחמק מהמראה המשרדי, לבשתי חולצה בצבע קרם דווקא, ואיתה נעליים מנצנצות בקרם מוזהב, יחד עם המכנסיים-הכי-נוחים-בעולם מברשקה (להם יוקדש כנראה פוסט נפרד, באמת שמגיע להם).

 חולצה: וינטג' כנ"ל // שרשרת: New look // מכנסיים הכי נוחים בעולם: ברשקה // 
נעליים הכי לא נוחות בעולם: NEXT
ולקינוח-ביאנגה קוראים לזה סוודר, אני כאמור קוראת לזה אפודה. השרוולים עד מעט אחרי המרפקים, והדוגמא כל כך יפה-מעין חצאי עיגולים שהם כיסים (אפשר להכניס אצבע!), בגב יש שליץ קטן, לא צילמתי אבל האפודה עוד תופיע בבלוג ואם לא אשכח-אצלם.
כל הטוב הזה מעל חולצת כפתורים ארוכה, מעין חולצת-שמלה, אותה רכשתי ב-New look ממש עכשיו.

 ג'גינגס: Dorothy Perkins // אוקספורדס: Asos

ואתם כבר נדבקתם בחיידק האפודות? 

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...