יום שבת, 12 בינואר 2013

קצת על טיפוח גברי

מקלחת, דאודורנט ובושם. סוף הפוסט.
סתם.
אכן יש חיה כזאת-"טיפוח גברי". לא בכל בית, לא בכל עיר, אבל יש.
יש גברים הטורחים יותר (מסירים שיער מיותר, משתילים שיער נחוץ, מורחים סרומים וקרם עיניים, עושים פדיקור שקוף ועוד ועוד), ויש המסתפקים במועט ההכרחי. על אלו שגם לא עושים את המועט ההכרחי לא אכתוב אפילו-זה מגעיל אותי.
אנחנו חיים במדינה חמה-טוב, לא כרגע, אבל בדרך כלל-ולכן צריך וחשוב להקפיד על מספר מוצרים טובים. הראשון מביניהם והחשוב ביותר-אחרי מקלחת יומיומית, כמובן-הוא הדאודורנט.
האהוב קיבל לסקירה דאודורנט מבית אנה לוטן וחלק עמי את מסקנותיו.
Deo Antiperspirant Cream-Anna Lotan-זהו דאודורנט קרמי אנטי-פרספירנט המכיל מים מים המלח. כבר נשמע מעניין. הבחור היה רגיל לדאודורנט סטיק וכעת שינוי מרענן. הדאודורנט מתהדר בהבטחה להרחקת ריחות גוף לא רצויים ליום שלם ואף יותר, ע"י שימוש בכמות קטנה. הדאודורנט מיועד לנשים ולגברים. החומרים הפעילים בו הם עמילן אורז, שזהו קמח טבעי הסופח נוזלים ומשמש להרגעת גירויים בעור, ושמן רוזווד הידוע כמאלחש ומונע ריחות לא נעימים. ולמה מי ים המלח? או, טוב ששאלתם. אלה נועדו להחלפת חלק מהמלחים המצויים בתכשירים מהסוג הזה.
מחיר: 89 ש"ח, 50 מ"ל.
אריזה: בקבוק אפור-לבן בעל פקק. החלק התחתון מסתובב בתנועת הברגה ומוציא חומר מלמעלה, דרך חור קטן.
מרקם: קרמי, ריח נעים ועדין, לא משתלט. קצת מזכיר ניחוח של קרם החתלה של תינוקות.
הוראות שימוש: למרוח מעט מהקרם אחרי מקלחת על האיזור הדרוש (בית השחי, וביתר איזורי הגוף הנוטים להזעה מוגברת). אין להשתמש מיד לאחר הגילוח או על עור פגוע.
ההבטחה: הדאודורנט אינו מכתים או "מלבין" את העור או הבגד, נספג במהירות מבלי להשאיר תחושת דביקות, יובש יתר או שמנוניות. המיכל המיוחד שהינו ללא אוויר מיועד לשמירה אופטימלית של התכשיר וההיגיינה. המיכל מסייע בפיזור הקרם במקום הדרוש גם ללא מגע יד.
מבחן התוצאה: אכן הקרם מבטיח וגם מקיים: לא מלכלך, לא מכתים, גם שימוש בכמות ממש קטנה עושה את העבודה. ריח הקרם נותר גם לאחר יום שלם, ואין ריח של זיעה. הבחור מאוד מרוצה, וכך גם 3 מחבריו לעבודה שקיבלו שפופרות קטנות להתנסות ולאחריה שיבחו והיללו ודרשו עוד. סוד קטן: גם אני משתמשת בקרם (לא זה של האהוב, השארתי לי שפופרת אחת, 4 מ"ל, מספיקה כבר להמון זמן. כשתיגמר אזמין לי בקבוק חדש). המחיר אמנם נראה יקר לכאורה, אבל הקרם מספיק לה-מ-ו-ן זמן כי משתמשים בכמות קטנה, וגם התכולה לא קטנה, ובעיקר התוצאה חשובה-ללא ריחות של זיעה ליום שלם ובלי כתמים.
ניתן להשיג את הדאודורנט באתר אנה לוטן כאן, וכן בפקס  04-6261795,  בטל'  04-6295000. המשרדים נמצאים ברח' האילן א.ת. צפוני אור עקיבא, פתוחים בימים א'-ה' בין השעות 8:00-17:00.


מוצר נוסף שקיבל האהוב הוא קרם לאחר גילוח After Save Lotion-Anna Lotan-זהו תחליב לשימוש אחרי הגילוח, לעור עדין הנוטה לאדמומיות למניעת יובש יתר. בימים חורפיים ויבשים אלה, מריחת קרם כזה מתבקשת מאוד. כן, גם לגברים מתייבש עור הפנים, בייחוד אחרי הגילוח. התחליב מועשר בתמציות מרגיעות: ארכובית, אלוורה וחלמית, בוויטמין B5 ושמנים לריכוך העור. כמובן שישנם גברים שנוקטים בשיטת ה"אטפח על פני עם כפות ידי המלאות באפטרשייב נוזלי, זה כבר יחטא את העור", אבל כשהעור יבש, מן הסתם האלכוהול שבאפטרשייב ייבש אותו יותר, וכאן נכנס התחליב לתמונה. לגבר שמתפדח להיראות מורח קרם פנים, תחליב האפטרשייב מהווה פתרון מצויין: קודם כל, קוראים לו אפטרשייב ולא קרם פנים, ושנית זה מיועד לאחרי גילוח ולא סתם כחלק משגרת טיפוח בבוקר, למשל. כך נתפסו שתי ציפורים במכה: גם נחסכה שאגת ה"אווו" שמתווספת לטפיחת אלכוהול נוזלי על הפנים היבשות, וגם עור הפנים הגברי זוכה להזנה ולחות. מה רע?
התמונה מכאן
מחיר: 94 ש"ח, 100 מ"ל.
אריזה: בקבוק שמנמן ואפור עם פקק לבן שבקצהו פייה להוצאת הקרם. בתוך הפייה פקק קטן לשמירה על היגיינה, ומעל הפקק יש מכסה שקוף. הבקבוק מזכיר בצורתו קצף גילוח.
מרקם: תחליב שקוף-צהבהב, נספג בקלות, ריח עדין מאוד שלא משתלט וכך ניתן אח"כ להתיז בושם בלי שיתערבבו ריחות.
ההבטחה: מתאים במיוחד לעור עדין, עור הנוטה לאדמומיות, למניעת יבש יתר. מעניק לעור גמישות בתוספת ניחוח מרענן הנשמר לאורך זמן.
מבחן התוצאה: בהחלט עונה על הציפיות. הריח עדין ונעים, הקרם מצויין לאחר גילוח-מעניק לחות ומונע יובש. הכמות מאוד גדולה ומספיקה להמון זמן.
את התחליב ניתן להשיג באתר Fresh Look טל':  04-6295000   |  פקס: 04-6261795   | 
info@fresh-look.com

גם על בושם אפשר לדבר. האהוב קיבל את הבושם James Bond 007 שקיבלתי בהשקה של Bourjois. הבחור מאוד סלקטיבי בענייני בשמים ולא כל דבר מוצא חן בעיניו, אבל את הבושם הזה אהב ולכן משתמש בו כל יום. כתבתי על הבושם בפוסט על ההשקה (כאן). גם אני אוהבת את הריח של הבושם-וזה מאוד חשוב, הלא אני צריכה להיות איתו (לא עם הבושם) כל יום, שלא לדבר על זה שתמיד כשהאהוב חוזר מהעבודה בסוף היום אני שואלת אותו אם לקח את הבושם לעבודה וחידש אותו, ותמיד הוא אומר לי שלא. זה הריח מהבוקר. פשוט מעולה!

ואיך אתם מטפחים את עצמכם?
שיהיה לכם שבוע מטופח!

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...