יום שבת, 16 בדצמבר 2017

Naked-Smoky-Urban Decay

"אני במייסיס", כתבה לי אחותי, "מה את רוצה ליום ההולדת?". כך, בקלילות שכזו. חוצפנית. מיד שאלתי: "את רואה דוכן של Urban Decay?", "כן, מולי". וכך הצטרפה לשולחן האיפור שלי פלטת צלליות נוספת מבית החברה ההיא. נכון שיצאו פלטות חדשות מאז הסמוקי, אבל רציתי אותה בדיוק - אלו הצבעים שלי: 12 צלליות בגוונים אפורים-סגלגלים ועד ניודים-ורדרדים, כשבדרך מעט חומים לרקע ושחור אחד. 
כבר ממבט ראשון באריזת הפלטה נכנסים לאווירת העישון: אפקט רקע מעושן ומעורפל, ממש לונדון בימיה הרעים. המכסה מגנטי ונסגר היטב לאטימות מוחלטת, כשמרימים אותו רואים מראה נוחה וגדולה מאוד (למקרה שיתחשק לך פתאום להתאפר במקום ללא מראות) ומברשת דו-צדדית, מצידה האחד שערות קצרות ונוקשות להנחת החומר, מצידה השני שערות ארוכות ורכות מאוד לטשטוש.
גווני הפלטה הם בסיסיים ביותר וכל אחד תתחבר אליהם-מי שאוהבת מעושן "כבד" תמצא את מבוקשה בקרב הגוונים האפורים-שחורים הכהים עם נגיעות שמנת להארה, מי שאוהבת מראה טבעי יותר תשתמש בגוונים החומים. 8 מהצלליות מנצנצות קמעא, והשאר מאט-משי. ההנחה והטשטוש מעולים אבל עקב האכילס הוא העמידות. לא האמנתי אבל העמידות פחותה בהרבה מאשר בפלטת Naked הראשונה (שנקראת רק Naked. אולי לא חשבו שיהיו עוד), ואפילו השחור הכהה אינו כהה כל כך וגם לא אטום.
אפשר להרטיב את המברשת ולטבול בצללית למראה יותר חזק וכהה. 
כאן אני מדגמנת מעושן לייט, למראה יומיומי וקל לביצוע.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...