יום שלישי, 19 בדצמבר 2017

מדבקות לציפורניים-Milkshake

חברת Milkshake מציעה מגוון רחב של גימיקים ומוצרים מיוחדים וייחודיים לכל ארוע ותכלית, החל מימי הולדת ומסיבות רווקים, עבור בכלי כתיבה מעוצבים וכלה בקישוטים המעוצבים לפי מיטב הטרנדים-חדי קרן, אננסים, פנדות ועוד.
הלהיט החדש: מדבקות לציפורניים. מי שהתברך בבנות (למרות שבטח גם יהיו בנים שידביקו) בוודאי מכיר את ההתעסקות בציפורניים מגיל צעיר, אם זה בגלל האמא (אהממ) או בגלל שיש אחיות גדולות בבית (אהממ אהממ). כשהייתי ילדה לא היו דברים כאלה, לא שהכרתי בכל אופן, והלק הראשון שהרשו לי למרוח היה שקוף ורק בגיל 12. היום הכל מתחיל מוקדם יותר. מדבקות הציפורניים נועדו בדיוק לתת עניין לציפורניים ללא הרעל של לקים ואצטון - פשוט מדביקים על ציפורניים נקיות וגם אפשר להסיר בקלות ע"י קילוף המדבקה ולא נגרם נזק לציפורן.
במארז 25 מדבקות, מחיר- 22-35 ש"ח.
מבחר הדוגמאות גדול ומגוון - גן חיות, גולגלות לילדות הגותיות, פרפרים, חיפושיות ועוד, יש גם מדבקות שמדביקים ומגרדים על מנת לגלות את הדוגמא, יש מדבקות בריחות כמו מסטיק, שוקולד ופירות ועוד ועוד.
את כל הטוב הזה ניתן להשיג באתר החברה (לינק) ובחנויות הרשומות באתר (לינק). 
קיבלתי להתנסות 3 מארזים: אגדות, חלל ופרפרים. בכל מארז דף מדבקות בתוך שקית ומצורף דף הסבר בכמה שפות (רצוי להוסיף הסבר בעברית). 


מארז האגדות כולל מדבקות של נסיכה ונסיך, כרכרה ועוד, ויש הפתעה מדליקה: דף קעקועים משלים, אותם מדביקים על האצבע קרוב לציפורן, והכוללים כתרים, חדי קרן ועוד. 
 מארז החלל כולל מדבקות שזוהרות בחושך בצורת כוכבים וירח, חללית ואפילו חייזר!
 מארז הפרפרים כולל, ובכן, פרפרים בצבעים שונים.
לאחר שהתנסינו כולנו בהדבקה (כן, גם אני והגדולות), הגענו למסקנה שלמרות שישנם גדלים שונים למדבקות, הן בעיקר מתאימות לגילאי 5-9 פחות או יותר. הקטנה בת הכמעט 7 נהנתה מאוד וממשיכה להדביק, כבר 3 ימים...

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...