יום רביעי, 22 בפברואר 2017

Clinique-Mini Chubby Stick

שפתוני הצ'אבי סטיק של קליניק הם חלק משגרת האיפור שלי כבר ארבע שנים, כעת כבר צריך לגרד אותם מתוך ה"עפרון" אבל מאחר והם אהובים עלי מאוד אשתמש בהם עד הסוף המר. כשהייתי לאחרונה בלונדון בסניף Boots מקומי, נתקלתי בקופסת פח בצבע סלדין בסטייל וינטג'י ובה חמישה צ'אבי מיני חמודים ויפים שהצטרפו מהר מאוד לאוכלוסיית השפתונים שלי.
השפתונים קטנים בגודלם - 5.5 ס"מ עד השפיץ, אך נוחים לשימוש. מחיר הסט-20 פאונד, כ-93 ש"ח.
הם מאוד לחותיים ומכילים חמאת שיאה, בין היתר. קלים מאוד לשימוש-מסובבים את בסיס ה"עפרון" עד שיוצא החומר, לא צריך לחדד ולהסתבך. אפשר למרוח שכבה אחת למראה טבעי ושקוף, או כמה שכבות למראה אטום יותר. מחזיק מעמד די הרבה זמן וגם כשנמוג לא נשארת מסגרת תוחמת מסביב לשפתיים אלא שכבת צבע דקיקה. 
שניים מהצא'בים הם intense, הקרמל והפטל.


הגוונים הם:

01 curviest caramel - קרמל-ניוד מעט כהה.  
14 curvy candy - ורוד בייבי עדין ושקוף, טבעי ביותר.15 pudgy peony - פרח האדמונית. ורוד ולא אדום, למרות שמו. יש לי את הגוון הזה בקינג סייז. משגע. מעין פוקסיה אבל לא צועק. מאוד עמיד וכשמתחיל לסגת אפשר לקחת טישו ולהספיג את השפתיים וכך לשמר מעט גוון עד לחידוש.
03 mightiest maraschino - שם של ליקר איטלקי, אדום חי וקר. גוון יפהפה, נמרח בקלות, די עמיד, אולם לאחר אכילה ישנה גלישה של השפתון מסביב לשפתיים וזה מבאס. תחימת השפתיים עם עפרון עשויה לפתור את הבעיה.09 roundest raspberry - פטל, מעין סגלגל. גוון יפהפה, הסגול היחיד שלי. מעט גליטרי. 


 עקב גודלם, או יותר נכון קוטנם, קל לזרוק אותם בקלאץ' קטן כשיוצאים, וגם בטח לא ייקח חמש שנים לסיים אותם...

יחד עם השפתונים קניתי סבון פנים וקיבלתי מתנה (כן כן! ללא התניה בסכום מופרז, רק רכישת 2 מוצרים): תיק איפור כסוף ומדליק ובו שפופרת סבון פנים מסדרת 3 השלבים, לחות Turnaround daytime וקרם עיניים מהסדרה החדשה Pep-start המיועדת לצעירות ממני באיזה עשור.


2 comments:

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...