יום שבת, 17 בדצמבר 2016

Sweet Peach - Too Faced

Sweet Peach - פלטת צלליות אפרסקיות ונחשקות מבית Too Faced. נתחיל ב-יאמי! הניחוח המשכר שעולה מהפלטה מיד כשפותחים את המכסה, נמשיך בגוונים הנהדרים הנעים מחול ועד סגלגל דרך אפרסקיים וחומים למיניהם, ונסיים בפיגמנטים המצויינים ובעמידות המשובחת.
במהלך שיווקי מבריק, הפלטה המבוקשת עד מאוד שווקה תחילה במהדורה מוגבלת שנגמרה מהר מאוד, נוצר סביבה באז עצום ולכן לאחר מספר חודשים יצאה מהדורה נוספת. הייתי בטוחה שהפלטה שלי תיחשב פריט לאספנים, אלא שלאחרונה יצרו בחברה באז סביב מהדורת Sweet peach שיצאה לאור ב-14 לחודש (כן, ממש לפני 3 ימים!) וכוללת בנוסף לפלטה גם ליפ גלוסים, פלטת היילייטרים וסומק.
את פלטת הצלליות רכש עבורי גיסי היקר לפני חצי שנה בסניף ספורה צרפתי. כססתי ציפורניים עד שחזר (סתם, לא, אבל חיכיתי וחיכיתי) וקיבלתי אותה. מיד הוצאתי אותה מהקופסא ופתחתי את המכסה - רציתי לבדוק אם נכונה השמועה. ובכן, כן. אני לא כזאת חובבת אפרסקים במהותי, אבל הריח של הצלליות כל כך נעים ומשכר. לפעמים יוצא לי באמצע היום להריח אותן, ככה סתם, מן גל ריח חולף. לכן מי שרגישה לריחות ו/או לא אוהבת ריח של אפרסק-תיאלץ להתרחק.
18 הצלליות, חלקן בגימור מאט וחלקן מבריקות, נתונות בקופסת מתכת וכוללות גוונים הנעים בין, ובכן, אפרסקיים שונים החל מהבהיר ועד לכהה; עבור בקורליים וברונזרים וכלה ב-3 גווני סגול להקפצת הלוק. על הדרך יש גם גוון ירקרק אחד. לכל צללית יש שם שנתנו לה הקופירייטרים, הכי מגניב בעיני הוא ה-peach pit, שמשמעו בעברית הוא גלעין אפרסק אך לזקנים כמוני מזכיר רק דבר אחד-הדיינר של נאט ב"בוורלי הילס 90210".


 בגב אריזת הקרטון הדגמה של צבעי הצלליות ושמותיהן.
בתוך האריזה ישנו מדריך מאוייר המסביר איך ניתן ליצור לוקים שונים ב-3 צעדים.


בתמונות 2 לוקים שונים הכוללים את רוב הצלליות בשתי סדרות גוונים: אפרסקיים וסגולים.

ללוק האפרסקי השתמשתי בצלליות luscious, white peach, caramelized, tempting.


ללוק הסגול השתמשתי בצלליות peach pit, delectable, talk derby to me, peaches 'n cream, georgia.


עכשיו בא לי עוד קצת פיץ'...2 comments:

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...