יום שישי, 14 באוקטובר 2016

Check Matte-Beautycare

ביוטיקייר משיקה לראשונה קולקציית שפתונים טבעונית ב-16 גווני מאט יפהפיים, עמידים, לכל אחד שם משלו ובאריזה מיוחדת בהשראת השח-מט. השפתונים אינם מכילים רכיבים מן החי, פאראבנים ושמן מינרלי; כן מכילים מינרלים, שעוות ושמנים צמחיים.
קיבלתי לסקירה 4 גוונים מהקולקציה:

מחיר: 4.5 ש"ח, 4.25 גרם.
אריזה: מיכל השפתון לבן והכיתוב בשחור, נתון באריזת קרטון באותם הגוונים ובדוגמת שח-מט. ניתן לראות דרך פתח באריזה את מס' השפתון אך לא את צבעו וחבל.
ההבטחה: השמנים בשפתון מזינים את השפתיים ומונעים יובש. ויטמין E מגן על השפתיים ובולם את הזדקנותן. עתירים בפיגמנטים.
מבחן התוצאה: הענקתי לכל שפתון את האפשרות להמם אותי במשך מספר ימים. ראיתי שיש הבדלים באיכות: הוורוד הבהיר פחות עמיד ויותר נוטה לגושי מהשאר, גם הפיגמנט שלו חלש יותר. כולם עמידים לאחר שתיה מרובה אך לאחר אוכל ישנה דהייה בחלק הפנימי של השפה התחתונה ונותרת מסגרת. לא מאוד מייבשים. אין לנסות למרוח על שפתיים יבשות כי יתייבשו עוד יותר וגם קשה למרוח אותם. הצבעים יפהפיים, אהבתי במיוחד את הבורדו-גם מבחינת הצבע, כמובן, וגם מבחינת הפיגמנט החזק והעמידות. במחיר כל כך זול אפשר לקנות את כל הקולקציה במחיר של שפתון עממי אחד ולגוון כל יום (ולצורך רענון אפילו אין צורך לעבור עם השפתון, מספיק לקחת טישו ולטשטש את השפתון המרוח למתן אחידות).

גוון 103 - Liptease - מעין קורל-אפרסק, רק שעלי נראה ורדרד בהיר משום מה.

גוון 104 - Total Moosh - ורוד פוקסיה, מהגוונים החביבים עלי.
 

גוון 110 - Mojo - סגול-חציל-בורדואיש, חורפי, האהוב עלי ביותר ולדעתי גם ההולם אותי ביותר.
 

גוון 102 - Urban Legend - חום קלאסי, יוקרתי, אלגנטי ביותר. מזמן לא היה לי שפתון בגוון חומי שכזה. חורפי ביותר.
 

להשיג בחנויות הרשת ברחבי הארץ, וגם סוף סוף בחנות האונליין שהושקה לאחרונה, בשיתוף עם רשות הדואר המובילה את שירות המשלוחים תוך 48 שעות (לינק), וגם בטלפון 0747-185-185.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...