יום רביעי, 19 באוקטובר 2016

הפוסט על ג'ינסים ונקסט (או-ג'ינסים מנקסט)

את NEXT גיליתי לפני 3 שנים כשטסתי עם אהובי לונדונה. ראיתי חנות ענקית בקניון ווסטפילד ובה בגדים מגניבים (או שכבר לא אומרים מגניבים, ווטאבר), וכשנכנסתי רציתי לטרוף הכל. אחד הפריטים שקניתי היה ג'ינס סקיני מאוד בצבע כחול כהה, במקרה יצא בגזרת פטיט ולמעשה זו הגזרה הכי טובה למישהי בגובה שלי, כי הג'ינס מגיע עד מעל לקרסול ואז לא צריך לקפל (לינק). הימים היו ימי ראשית האונליין שופינג, וכך יצא ששוטטתי לי באתר נקסט כשחזרנו הביתה, עקב געגועים, וגיליתי שהחברה עושה שליחויות ואפילו לארץ! חלפו השנים, נקסט הפכה לרשת כמעט ישראלית-כולם מזמינים ממנה ואפילו האתר תורגם לעברית. מדי פעם אני נכנסת ומוצאת את הדברים היותר מיוחדים ומזמינה.
האאוטפיט בפוסט מורכב מאותם המצרכים, רק הג'ינס שונה: טי לבנה עם נצנצים מ-S. wear (היא כל כך מתוקה, קניתי גם אפורה), עגילים מטופ טן, שרשרת חישוק מ-COS, חגורה שחורה עם אבזם כסוף מאמה וסנדלים מקליגולה.


 
כשטסנו לטיול בת מצווה של האמצעית לפני חצי שנה, שוב ללונדון, (לינק) נכנסתי ל-NEXT. הפעם באוקספורד. כשנכנסתי עם הבכורה לחדר ההלבשה ראיתי בחורה עם ג'ינס שקצוותיו פרומים ורציתי לשאול אותה אם הם מהחנות, אך מה שעובד בארץ לא כ"כ מתאים באנגליה היבשה, לא רציתי שתחשוב שאני זקוקה לאשפוז או שתקרא לסקיוריטי, אז רק שאלתי את המוכרת שהיתה לידה. זו אמרה שכן אך לא נידבה מידע כגון-מהיכן. יצאתי וחיפשתי לבדי אך לא מצאתי כזה. כן מצאתי ג'ינס שכתוב עליו אמנם cigarette, אך למעשה הוא מעין גזרת mom (=גזרה מעט רחבה, קצת ניינטיז-בוורלי הילס 90210, הרבה בד נוקשה ופחות לייקרה אם בכלל, שנעשה מעט יותר צר באיזור הקרסוליים). הצבע-תכלת עם איזורי שפשוף לאורך המכנסיים.

 פאטץ' קטנטן מעור על הכיס החמישי מוסיף טאץ' של מערב פרוע.
את הג'ינס השלישי והאחרון (בינתיים) הזמנתי אונליין לפני כחודשיים. הצבע מיד לכד את עיני-אפור בהיר בהיר, הגזרה דומה לגזרה של הג'ינס הקודם, ובקצה-מכפלת פתוחה וחוטים יוצאים ממנה. כשהגיע הג'ינס הסתבר שהחוטים יצאו במשורה, אך אחרי כביסה אחת כבר יצאו עוד. הבד דקיק, נעים ומעט קטיפתי אפילו. כייף ללבוש אותו בקיץ-לא מחמם ולא מעיק.מסתמן שהג'ינס הבא יהיה שחור... ואולי עם קרעים??
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...