יום ראשון, 6 במרץ 2016

Black&Denim ויום הולדת 5 לקטנה

דנים-לא העם הדני, אלא הבד ממנו עשוי הג'ינס, שמקור שמו בעיר נים בצרפת. שילוב של שחור יחד עם דנים מעניק חגיגיות מסויימת לאאוטפיט עקב היות השחור אלגנטי, ועם האבזור הנכון יכול להקפיץ את הלוק היומיומי.
את רשת תמנון מזמן לא פקדתי, אבל לפני כמה חודשים ראיתי פרסומת שלהם ובה שמלת ג'ינס יפהפיה. יש לי כבר שמלת ג'ינס שלהם (לינק), אבל היא חורפית וקצת כבדה, רציתי משהו יותר קליל: הצבע-תכלת, הגזרה-רק מעט רחוקה מהגוף, הבד-דקיק והאוירה סתווית.
השחור בא לידי ביטוי בכמה אופנים, נתחיל בנעליים: לפני מספר חודשים חרשתי את אתר זארה לקבלת השראה, ואז ראיתי אותן: קודם כל השרוכים, אח"כ העקב הבינוני, ואז המראה הכללי-קצה מעוגל, בד קטיפתי ורוכסן מאחור. אחרי שהחזרתי את נשימתי גררתי את אמי לזארה (זה היה לפני יום ההולדת שלי, אז החלטתי שזו תהיה המתנה). מיד נרכש הזוג.
מאחר והלוק הכללי משדר אלגנטיות, הוספתי את שרשרת הצינורות שקניתי ב-New Look בלונדון, וצמיד שהזמנתי מ-Next לא מזמן. הזהוב בשרשרת ובצמיד משדרג את הלוק.
לבשתי את האאוטפיט ליום הולדתה של הקטנה אבל לא הצלחתי להצטלם מחמת הגשם הסוחף, אז ניצלתי את ההזדמנות שסוף השבוע האחרון היה אביבי ויצאתי ללוקיישן מוצלח בישוב הסמוך. קבלו:

ובלי תמונה מיום ההולדת הוורוד אי אפשר...

2 comments:

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...