יום שישי, 5 בינואר 2018

Contouring & highlighting, correcting & illuminating

שנים רבות חלפו מאז למדתי בקורס האיפור איך להשתמש בפודרה כהה ("קוקה") על מנת ליצור הצללה מתחת לעצם הלחי ובכך "להצר" את הלחי. לא אשכח איך בצילומים בסיום הקורס אמרו לי: "שימי עוד קוקה, עוד". מאחר ובחיי היומיום אנחנו בד"כ לא מצלילות את הלחיים, לא אייגע אתכם בהסברים מקצועיים אלא אסביר בקצרה כמה מונחים נפוצים וגם אראה לכם מספר מוצרים מוצלחים:

Corrector&Illuminiser touch-up highlighter cream - קרם הארה וקורקטור מבית Beautycare, מגיע בתוך טוש מסתובב ונוח לשימוש. תכשירי הארה נועדו לתת נקודות אור על עור הפנים ללא נצנוצים. הקרם של ביוטיקר מיועד לרענן פנים עייפות ע"י שימוש במיקרו-ריפלקטורים. מיועד לטשטש קמטי הבעה, לנטרל ולהסוות כהות מסביב לעיניים ולהעניק מראה צעיר וקורן לפנים. המרקם המרוכז אמור לאפשר כיסוי קליל עד גבוה לפי הצורך. יש למרוח על הנקודות הגבוהות, ממש כאילו שזפה אותנו השמש של ינואר: מרכז המצח, גשר האף, קשת קופידון, עצם הלחי, מתחת לעצם הגבה וזוויות העיניים. כמובן לטשטש-לטשטש-לטשטש.
הקורקטור (מתקן) נועד להסוות כהויות, אך לא להתבלבל עם הקונסילר שמרקמו יותר מרוכז ונועד להסוות גם פצעים וכתמים. 
בעת השימוש הראשון יש לסובב את חלקו העליון של הטוש מספר פעמים עד ליציאת החומר, בשימושים הבאים כבר מספיק חצי סיבוב. 

שאלת השאלות: מה קודם למה-הביצה או התרנגולת? או במקרה הזה-המייקאפ או ההארה? ובכן, המומחים ממליצים למרוח את תכשיר ההארה מעל המייקאפ, מאחר ואם נמרח מתחת הרי שהמייקאפ יסתיר את הכל ואז מה עשינו? אולם אם ברצוננו לתקן/להסוות, הרי יש לעשות זאת מתחת למייקאפ כשכבה ראשונה ומסתירה.

לטוש 4 גוונים, 01-04, כאשר 01 הינו הבהיר ביותר (ורדרד) ושאר הגוונים נעים מבז' בהיר למעין קפה בחלב. קיבלתי לסקירה את גוון 02 שמתאים לי בדיוק.
מחיר: 7.9 ש"ח. כמות: 3.3 ש"ח.

לטוש יש מעין חלון דרכו ניתן לראות את הגוון וכמה חומר נשאר. לשמחתי אין לי כתמים כהים מתחת לעיניים ולכן אני משתמשת בטוש ההארה רק להארה-המרקם די סמיך בעת המריחה אבל נספג במהירות. חשוב לטשטש היטב על מנת שלא יצטבר חומר בקמטוטים. אם בעבר היו מפדרים את איזור השקיות לאחר מריחת תכשירים כמו קונסילר, היום כבר אין צורך מאחר והספיגה מיידית, אין הברקות ותוספת של פודרה רק תקמח את האיזור ותכביד. המראה המתקבל מאוד נקי ופרש, העיניים נראות רעננות יותר ופקוחות וכל הלוק אוורירי. אי אפשר לראות את האיפור, שזה מה שרובנו רוצות. בהחלט נותן פייט לטושי הארה יקרים ויוקרתיים יותר שאני מכירה.
להשיג בסניפי הרשת ברחבי הארץ ובאתר (לינק). 

Master Contour - v-shape duo stick contour&highlight - מבית Maybelline. סטיק דו כיווני שמצדו האחד גוון כהה להצללה ומצדו השני גוון בהיר להארה. מגיע ב-3 גוונים-light, medium, deep. הגוון שלי הוא ה-Medium. מכיל 7 גרם.
הסטיק במרקם קרמי עדין, נמרח בקלות וגם ניתן לטשטוש בקלות. ניתן לסובב את קצהו על מנת להוציא את הסטיק החוצה. הגוון הכהה שלו הוא חום בהיר, לא מנצנץ, והגוון הבהיר מעין שמנת. הגימור-מאט. אין הסבר לאופן השימוש, וגם הטקסט על המוצר אינו בעברית.
הסטיק "מפסל" את הפנים לצורת V, בשימוש הנכון כמובן. איך משתמשים? את החלק הכהה מורחים על האיזורים השקועים-מתחת לעצמות הלחיים ולאורך קו הלסת, את החלק הבהיר מורחים על האיזורים הגבוהים-עצמות הלחיים וגשר האף. מטשטשים בקפידה את החיבור בין הגוונים וזהו.


Infallible sculpt contouring palette highlight-contour - מבית L'oreal. פלטה לפיסול הפנים, בדיוק כמו המוצר הקודם. שלא כמו המוצר הקודם, כאן מדובר על פלטה באריזה הכוללת מראה, ובתוכה פאן המכיל שני משולשים קרמיים, האחד בגוון חום בהיר והשני שמנת. על האריזה מדבקה בעברית ובאנגלית עם הסברים ואיור. כמו כן, מצורף עלון המתאר את דרכי השימוש במספר שפות, וכן איורים נוספים להסברים. מכיל 10 גרם. הגוונים יפים ועדינים, הגימור מאט והקסם שבפלטה-מיד עם מריחת הקרם על העור, הוא (הקרם) הופך קטיפתי ורך עד מאוד. נוח לטשטוש וקל לשימוש, עם מברשת או בעזרת האצבעות.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...