יום שבת, 5 בנובמבר 2016

אילת השטופה

זה היה אמור להיות נופש ככל הנופשים: יוצאים על הבוקר (10 נגיד), ארוזים ונרגשים, נוסעים, נוסעים, נוסעים, קצת עוצרים ואז מגיעים, קצת בריכה, קצת ים, קצת שופינג הכרחי, הרבה אוכל-בעיקר קינוחים-בעיקר אני, והפוך-ארוזים ונרגשים, נוסעים, נוסעים, נוסעים, קצת עוצרים ואז מגיעים. הביתה. 
אבל... הפעם נוסף לעניין מימד החוויה, כי צריך לגוון. הגענו לאילת במזג אוויר מצויין ובלילה-חזיז ורעם! יותר נכון רעמים בלתי פוסקים וגשם נונסטופ. כשקמנו בבוקר גילינו שלולית קטנה בחדר. בדיקה זריזה גילתה שלא ידוע מה מקורה-החלון הקטן סגור ויבש מבפנים, התקרה יבשה, שום צינור לא התפוצץ. מוזר. רעבים הגענו לחדר האוכל על מנת לגלות שחלקו הוצף בלילה. מסתבר שדווקא בלילה זה ירדה כמות הגשם הממוצעת השנתית ויותר. בלילה אחד! עובדים רבים (אלו שהצליחו להגיע לעבודה) גוייסו לגרוף את המים מהרצפה ולהחזיר לחדר האוכל צורה של חדר אוכל. בינתיים גילינו שהעיר במצור-עוד מלונות הוצפו, כבישים הוצפו ונחסמו, אפילו שדה התעופה הוצף ונסגר לטיסות. מה עושים? מה בסך הכל רצינו? קצת נופש אחרי החגים? יצאנו מהמלון במחשבה שננסה ונראה. אז גם גילינו שבסך הכל המצב השתפר והכבישים פתוחים. אמנם קצת בוץ בצדדים, ושבילי האופניים הנמוכים כוסו מים, וקצת בריכות אבל די בסדר.
 הנה בריכה ליד הבריכה
בכל מקום נראו שלטים צהובים
המציגה הגיחה מהמלון לראות אם כלו המים

צוות המלון המסור אף דאג להזכיר לנו את קיומו של שעון החורף והניח על כל דלת את השלט הנ"ל.


ישנם יתרונות רבים ביציאה לנופש לאחר החגים: קודם כל ישנה תחושה שהחגים עדיין ממשיכים (הבנות חזרו ליום אחד ללימודים ומיד שוב חופש), יש פחות אנשים, ובסוף אוקטובר לא חם. למעשה המים בבריכה ובים היו קרים קמעא, אבל בכל זאת הבנות נהנו ואפילו לא נשרפו מהשמש. 
לקינוח מספר קינוחים שהם הסיבה העיקרית לכך שאני אוהבת לנפוש בבתי מלון (חוץ מהגלידה. היא מגלידריה באייס מול):
עד הפעם הבאה.2 comments:

 1. איזה באסה הנופש! אבל לפחות הקינוחים היו טעימים ומפתים מאוד! ואיך את רזה כל כך מכל הקינוחים האלה? 😉

  השבמחק
  תשובות
  1. בסוף לא היה כל כך באסה :)
   והקינוחים באמת היו נהדרים.
   תודה יקירה!

   מחק

מוזמנים להשאיר תגובה חביבה ♥

הצטרפו אלי בפייסבוק ♥

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...